Turnaj přípravek (U11) v Hradci Králové dne 10. 5. 2015

Na krásném stadionu oddílu Slavia Hradec Králové minulou neděli odehrála naše přípravka v této sezóně svůj již třetí turnaj (z celkového počtu 8). Za hojné účasti rodičů naše děti ukázaly krásu hokeje plného zábavy, odhlodání, smíchu a spokojenosti. Turnaje se zúčastnilo na sedm týmů, ze Slavie Hradce Králové (tři družstva),  Jičína, Presidentu (dvě družstva) a jedno družstvo SK Slavie Praha. Naše děti se rozhodně neztratily a vřele nás a především sebe potěšily.

Turnaje se za SKS zúčastnily tyto děti: Kája Horešovská, Tadeáš Ripamonti, Lukáš Plachý, Martin Plachý, Marek Mušinský, Štěpán Šmíd, David Procházka, Kačka Horešovská, Petr Kindl.

Hokeji zdar a SKS zvlášť!

S pozdravem za U11 Miroslav Ludvík a Fanda Stránský

 

IMG_20150510_133339

Start a Conversation