Home > Aktuality > Turnaj U11, SUDACUP, Hradec Králové, 30.11.2014 – Dnes s Matyášem Boháčkem

Po sobotním dvojzápase na Hagiboru se naše děti v nedělním dopoledne dne 30.11.2014 utkaly na turnaji v Hradci Králové. Sice jsme skončili na 4 místě (ze šesti), ale při pohledu na předvedenou hru při věkovém složení našeho družstva jsme potěšeni. Hlavní cíl turnaje dosažen: děti turnaj bavil, měly z něho radost a to je to, co se SKS a celému hokeji vrátí.

Máme za to, že nejdůležitější na dětském sportu je, aby sport, tedy v našem případě hokej, děti bavil. Proto Vám přiblížíme naše hráče, dětských a mládežnických kategorií, abychom zjistili, zda-li tomu tak je. Tito hráči pak Vám krátce zhodnotí turnaj a sdělí Vám svůj pohled na SKS, či jejich přání. V kategorii U11 nejsou stálí kapitáni, ale na každý turnaj jsou kapitány jiní hráči.

 

Výjezd:

Rozhovor s kapitánem týmu SKS U11 (turnaj 30.11.2014) SUDA CUP, Hradec Králové, Matyášem Boháčkem (10 let):

  1. Maty, jak bys zhodnotil jako kapitán tento turnaj?

„Podle mě dobrý, jsme tady nejmladší tým a na to hrajeme překvapivě hodně dobře.“

  1. Jak dlouho hraješ hokej?

„Dva roky, o konce 3. třídy.“

  1. Co se Ti líbí na hokeji?

„Kolektivní sport, hraje se venku i vevnitř.“

  1. Co se ti líbí na Slavii?

„Že má velkou tradici. Nevím jak to říct, prostě se mi líbí.“

  1. Co bys chtěl mít nového na Slavii?

„Chtěl bych nový záchody a taky bych chtěl nový povrch venku na Slavii.“

 

– Rozhon, Stránský, Ludvík

Hradec