U13 dívky – podzimní část

V kategorii mladších žákyň máme letos přihlášena do soutěže dvě družstva. Jedno zkušenější a druhé složené z dívek, které nemohou tak často chodit na tréninky a jsou doplňovány hráčkami z nižší věkové kategorie (U11). Rozhodly jsme se tak proto, aby se všechny dostaly co nejvíce do hry a sbíraly zkušenosti. Mladší, „B“ tým, sice zápasy zatím nevyhrává, ale zlepšení jednotlivců je velmi znatelné. A to je v tuto chvíli to nejdůležitější.

Zkušenější tým si zatím vede velmi dobře. V podzimní části neztratily holky ani bod a nastřílely v deseti zápasech 62 branek a inkasovaly pouze 5. Těší nás, že na vstřelených brankách se podílely všechny hráčky týmu, což svědčí o jejich herní vyrovnanosti. A to je do budoucna velká devíza. Ještě víc nás ale těší jejich nasazení, řešení různých herních situací a proměňování šancí. Za některé akce a jejich zakončení by se nemusely stydět ani týmy, které hrají o kategorii výš.

Budeme holkám držet palce, aby jim vydržel elán a chuť do hry i v druhé (jarní) části soutěže. Přes zimu budeme makat na technice a fyzičce a popereme se o co nejlepší výkony v halových soutěžích.

Ajka a Ida

U13-dívky-1

Start a Conversation