U15, kluci,3-6 kolo

Ve Kbelích a Českých Budějovicích se odehrála další část základní části soutěže starších žáků. Pražské čtvrti Kbely se dne 16.9.2018 se na těžkém povrchu  starší žáci utkali  se svými vrstevníky z  Presidenta a Litic „B“.  V prvním zápase proti Presidentu byl výkon z naší strany nevyrovnaný, kde bylo mnoho hluchých míst a především mladší hráči mají na pískovém povrchu problém s razancí nahrávky. Když se k tomu přičetlo neproměňování šancí President zaslouženě vyhrál 3:6. Kluci již tuto sobotu mohou napravit své zaváhání. Následně proti Liticím „B“, jenž mají ve svém středu mladší hráče, po navyknutí na povrch začali kluci podávat standardnější výkon. Nicméně, je nutné hru více roztahovat, zlepšit pohyb bez balonu a vyvarovat se příliš individuální hry.

President-SKS 6:3

SKS- Litice 5:1

Sestava:

Větrovský/G, Šplíchal, Remiš, Jelínek, Toms/C, Dvořáček (v úvodu prvního zápasu odstoupil – zranění), Kindl, Petschat, Šmíd, Plachý, Mušinský, Tichončik

Omluveni:

Haken F., Haken T., Vitošek

SKS- Litice „B“
Martin Jelínek

V Českých Budějovicích dne 22.9.2018 pak bylo odehráno další dějství základní části, tentokráte proti domácímu Meteoru  a  proti Sokolu Kbely. Výlet to byl pěkný a počasí již podzimní. Ke hře je třeba opět zopakovat, chce to zlepšit  zakončení, zatím je hra příliš individuální, ale to chce čas.

SKS – Meteor ČB  5:2

SKS – Kbely          10:2

Sestava:

Větrovský/G, Šplíchal, Remiš, Jelínek, Toms/C, , Kindl, Petschat, Šmíd, Plachý, Tichončik, Vitošek

Omluveni:

Haken F., Haken T., Dvořáček, Mušinský

 

Děkuji panu Ing. Jelínkovi za pořízení fotografií a všem rodičům za odvoz dětí na zápas do Českých Budějovic.

S pozdravem

Ludvík

Slavistům je budějovické hřiště známé
Štěpán Šmíd
Martin Plachý
Michael Petschat

Start a Conversation