U15 – postup starších žáků do nadstavbové části

V neděli 12. ledna 2020 starší žáci odehráli své další dvě utkání, přičemž jedno bylo ještě v rámci základní části a druhé utkání již nadstavbové. Jelikož již bylo zcela zřejmé, že starší žáci postoupili do nadstavbové části soutěže, poslední kolo základní části proti Hradci Králové tak odehrálo velmi mladé mužstvo. Zaznamenal jsem v řadách mnohých nespokojenost s výkonem kluků,ale upřímně, chce to čas a je nutné, aby hráči hráli v těchto zápasech bez ohledu na konečný výsledek. Příští sezónu již výrazně o těchto hráčích uslyšíme, neboť je můžu hodnotit právě s ohledem na skutečnost, kdy je 3 x týdně vidím na tréninku. Každý hráč dozrává v jiném věku, chce to jen poctivý přístup z obou stran jak od hráče (potažmo rodičů) tak od trenéra.

Základní část své skupiny kluci vyhráli, kdy postoupili do nadstavbové části, kde odehrají  celkem 5 zápasů. Ještě v neděli dne 12. ledna 2020 se tak kluci utkali s HC Hostivař, kterou výrazně přehráli. V následujících dvou víkendech bude odehráno zbytek halové sezóny. V neděli 26.1.2020 budeme hrát v Hradci Králové s Mnichovicemi a Presidentem a následující neděli 2.2.2020 odehrají kluci poslední zápasy s Liticemi a Rakovníkem. U těchto posledních dvou utkání nadstavby vždy nominace zohledňující věk a výkonnost. V tréninkové jednotce U15 máme v současné době 17 hráčů z tohoto je patrné, že bohužel, že poslední zápasy nemohou odehrát všichni.

Na jaře 21.-22.března 2020 nás v domácím prostředí čekají 4 x zápas HG Norimberk a Jena (oba Německo), kde budeme hrát na celé hřiště o 11 hráčích v poli a všichni si zahrají až dosytosti

Hradec Králové – SKS 1:0

Sestava:

Pšenička/G, Jelínek, Haken, Šplíchal, Plachý, Šmíd, Jarolím, Macek, Tichončik, Dobeš

Omluveni: Remiš, Dvořáček, Mušinský, Kindl, Valenta

SKS – HCH 6:1 (3:1)

Góly: 3 x Plachý, 2 x Šmíd, 1 x Mušinský

Sestava:

Pšenička/G, Jelínek, Haken, Šplíchal, Plachý, Šmíd, Mušinský/C, Tichončik, Macek

Omluveni: Remiš, Dvořáček, Dobeš, Jarolím, Kindl, Valenta

Děkuji za pořízení fotografií Ing. Petru Jelínkovi.

Dále děkuji také Petrovi Kožichovi od koučování obou zápasů na střídačce.

S pozdravem

Ludvík, Kožich

 

 

Start a Conversation