U15 – první dvě kola nadstavby

Před nucenou přestávkou byla odehrána první dvě kola nadstavbové části soutěže starších žáků. Ač z obou zápasů jsme odešli poraženi (výsledkově výrazně) byli jsem s celkovým výkonem mužstva spokojeni. Nelze totiž přehlédnout, že jsme se v prvních dvou kolech setkali s mužstvy o poznání průměrově věkově staršími. Již 7 let opakuji na těchto stránkách, že naším cílem je výchova hráčů pro mezinárodní úroveň hokeje a zároveň, aby se tento sport stal pro mladé hráče životním koníčkem i v dospělém věku. Tedy výsledky nejsou vůbec ve věku starších žáků prioritou a je prioritou je pro nás rozvoj hráče – jedince, jeho herní inteligence, individuální technika a sociální začlenění do kolektivu.

Pakliže bychom srovnávali v SKS současné hráče U15 za posledních 5 let, dojdeme k tomu, že se jedná za tu dobu o absolutně nejmladší mužstvo, jehož věkový průměr (např. k datu 3.10.2020) byl 12 1/2 roku. Je tedy zřejmé, že musíme být trpělivý. Již na jaře by pak mělo dojít s tím jak kluci zesilují věkem k výrazné herní změně. Každopádně hráči v SKS U15 mají velký potenciál a vkládáme do nich velkou naději. Jen to chce trpělivost a poctivou práci.

Mnichovice – SKS 3.10.2020 11-1 (6-1)

Gól: Mušinský
hráno na celém hřišti 10+1
Sestava:
LaUš/G, Dvořáček, Gerold, Dobeš, Šmíd, Kindl, Mušinský/C, Tichončik, Plachý, Stoklas, Grebeniuc, Macek
Omluveni:
Šabacký, Kožich, Pšenička, Jarolím, Dominik

S utkání s věkově starším mužstvem kluci podali velmi dobrý výkon a to po celý zápas. Je to příslib do budoucna, chce to jen vyrůst :-).  Po celý zápas chceme hrát aktivním defenzivním způsobem  – vytažené bránění hluboko na půlce soupeře (vzhledem k fyzickým dispozicím soupeře se nám toto příliš nedařilo). Výborný výkon podal Kuba Lauš v brance a Ondřej Dvořáček.

 SKS – President 10.10.2020 2-6 (0-4)

GólY: Mušinský, Dvořáček
hráno na celém hřišti 8+1
Sestava:
Pšenička/G, LAUš/G,  Dvořáček, Gerold, Dobeš, Šmíd, Kindl, Mušinský/C, Tichončik, Plachý, Stoklas, Grebeniuc, Macek, Jarolím, 
Omluveni:
Šabacký, Kožich,Dominik

rozhodčí : Vitošek , Plachý Lukáš – kluci díky;

Utkání lze stručně hodnotit v rámci dvou poločasů. Zatímco první poločas byl z naší strany nedůrazný, odevzdaný, celkově mužstvo působilo spícím dojmem, s  druhým poločasem, až na neproměňování šancí, lze vyjádřit spokojenost. Každopádně po skončení nucené přestávky bude  video analýza zápasu, kde jistě si s hráči řekneme více a případné některý video výstupy umístíme na web.

Za pořízení fotografií děkujeme paní Lindě Reintigerové a kolegovi Petru Kožichovi.

Dále za natočení zápasu SKS- President Fandovi Stránskému, který přes nepřízeň počasí opět dokázal se pro děti obětovat.

V době nucené přestávky – jsou hráči povinni informovat a posílat screeny Tréninkové aktivity (běh, kolo, POSIL) a to minimálně 3 x týdně – zatím plní!

S pozdravem

Ludvík, Kožich

Start a Conversation