Turnaj U9 na Slavii

V neděli 17. 5. 2015 náš oddíl uspořádal turnaj v kategorii U9. Do turnaje nastoupilo 16 týmů. Ty byly rozděleny do čtyř skupin, kde hrál každý s každým. Po odehrání základních skupin se vytvořily skupiny nové podle umístění a hrálo se opět naplno. Holky i kluci bojovali co to šlo, mezi zápasy se posilnili v klubovně dobrotami od našich maminek a pak opět pádili na hřiště. Na všech čtyřech hřištích padalo hodně gólů, rodiče fandili a povzbuzovali svoje ratolesti. Atmosféra byla vynikající, vládl příjemný sportovní duch, nikdo nekritizoval naše mladé rozhodčí, kterým děkujeme za jejich práci.

Kdo měl chuť, mohl si opéct na grilu přinesené buřtíky nebo maso. Ten kdo zapomněl, mohl si voňavé dobroty koupit za vcelku příznivé ceny.

Děkujeme všem, kdo se podíleli na organizaci turnaje, rozhodčím a vedení restaurace za připravené občerstvení. I díky vám se nám turnaj za slunečného počasí moc povedl.

Co říci závěrem? Jsme moc rádi, že máme v našem oddíle tolik mladých nadšených hráčů a hráček a také rodiče, kteří je podporují a stávají se tak součásti našeho oddílu. Díky!

 

CAM02510 CAM02512 U9 2 U9 4

Start a Conversation