Home > Aktuality > Úspěšná neděle dorostenců
V nedělní podvečer 14.1.2018 pokračovala dorostenecká halová liga třetím dějstvím tentokrát doma na Slavii.

Na úvod čekal borce SKS Rakovník. Skóre se pohnulo v náš prospěch zásluhou teče Kuby Griebla. Soupeř srovnává z rohu. Honza Brzák přehazuje brankáře – 2:1 a do půle SKS předvede ještě ukázkový roh. Míček putuje po ose rozehrávač Ota Kos, nahrávač Patrik Dubina, střelec Kuba Griebl a branka. V druhém poločase navyšuje Pepa Toms po rychlé kombinaci – 4:1. Následně Ota Kos čaruje v soupeřově kruhu a vyčaroval přihrávku na Pepu Tomse a ten se nemýlí. Je to už 5:1. Na 6:1 přidává Honza Brzák nevšední brankou, přihrává na nikoho před banku a brankař si nechtěně srazí balonek do branky. Do konce ještě stihne soupeř snížit na konečných 6:2. Dodržováním taktických pokynů trenéra a zlepšenou rozehrávkou získává SKS 3 body.

Druhé utkání přichází na řadu tým Litic A. Tento duel otvírá druhou půlku halových zápasů t.j. odvet. Právě Liticům A máme co vracet. Střela Patrika Dubiny z rohu otvírá skóre. Soupeř vyrovná z precizně provedeného rohu. SKS se ujímá vedení po naprosto nečekané střele zobákem na hranici kruhu v podání Lukáše Kožicha – 2:1. Vedení navyšuje střelou Kuba Griebl a po pěkné kombinaci z rohu, kopie té z Rakovníkem, je to už 4:1. Litice snižují, ale pak skóruje Patrik Dubina po krásné přihrávce Fandy Frantíka – 5:2. V tuto chvíli začnou Litice hrát v šesti bez brankáře. Tento tah se zpočátku vyplatil, SKS jen brání a Litice dotahují dvěma brankami na 5:4. Pak však vyrobí dvě chyby a do prázdné brány dává Ota Kos a Jakub Griebl. Konečný stav 7:4. Vyrovnané utkání, ze strany SKS jednoznačně nejlépe zvládnuté utkání v letošní halové sezóně.

V obou utkáních spolehlivě střežil domácí svatyni Kuba Sankot.
Po šesti kolech patří dorostencům Slavie průběžné 3.místo za 12 bodů.