Úvod sezóny mužů „A“ ve znamení návratů

V sobotu 7.9.2019 začala nová sezóna také mužům „A“. Tentokráte jim byl soupeř z Hradce Králové. Na domácím hřišti se tak od 11:00 odehrál první zápas v dlouhodbé části extraligy. Jelikož se jednalo o první zápas, průběh a výkon mužstva SKS tím byl do značné míry ovlivněn. Nicméně pakliže odhlédneme od úvodního zápasu, čeká Slavii dlouhá cesta představující nejen zěmnu v herním pojetí a projevu (rychlosti, jednoduchosti, roztahování hry, rotací …atd.), ale také v horizontu 3 let vybudování nového týmu SKS na další roky. Bohužel po prvním měsíci tréninkového procesu a vzájemného poznávání se s mužstvem, jsou oba cíle velmi aktuální. Na podzim tak nás především čeká konsolidace mužstva.

SKS-SHK 1:1 – gól Kožich

Samozřejmě je pravdou, že nás nyní trápí rozsáhlé hráčské absence – zranění, práce..apod. Lze tak očekávat, že již snad v druhé polovině měsíce září bude kádr mužstva dostatečněji připraven, tak aby mezi hráči byla již přirozená zdravá konkurence.

SKS-SHK 2:1 – gól BABICKÝ

Zápas také byl znamením mnoha návratů. Jednak se po dvou letech vrátil k mužstvu mužů trenér František Stránský – slávistický srdcař, kdy v sobotu jako vždy stál v nepříznivém počasí za kamerou. Nutné také zmínit návrat do Edenu  – Gina Schilderse, který naposledy pusobil v SKS v roce 2000 jako hráč, nyní tedy již v pozici trenéra. Také po dlouhé zdravotní pauze se vrátil Ondřej Dubina a tak si mohl v mužích zahrát se svým mladším bratrem Patrikem Dubinou. Všechny řádně přivítal na fotografii kapitán mužstva Martin Hanus (Fanda Stránský jako vždy ještě balil techniku).

SKS-SHK 3:1 – gól DUBINA P.

Snad ještě poslední zmínka  ohledně výkonu v sobotním utkání. Skutečnost, že to herně nebylo nejlepší, to lze na úvod pochopit, ale již nelze přijmout skutečnost, že mužstvo SKS v závěru(4 minuty) zcela vypustilo zápas za stavu 5:1 a darovalo soupeři dva góly. Toto by se nemělo opakovat a omluva proto není.

SKS-SHK 4:1 – gól KACBAL

SKS – SHK 5:3 (1:1)

Góly: Kožich 2x, Babický, Dubina P., Kacbal

Sestava:

Hanus/G, Hanus M./C, Lehovec, Rybáček, Dubina O., Toms, Babický, Urbanec, Dubina P., Kožich, Kacbal, Vaňko, Urban

Omluveni:

Formánek/G-volno, Drastík – práce, Piterák – práce, Hoffmann – práce, Ťopek – rekonvalescence, Linhart – zápas za B mužstvo, Capouch – dovolená, Zgraja – nemoc, Zuna – práce, Tomeš – práce, Griebl – zranění, Brzák – cyklo zájezd do Prešova, Kyndl – volno

SKS-SHK 5:1 – gól Kožich

Pozvánka na příští zápas:

DNE 14.9.2019  NA HŘIŠTI ZELENÝ PRUH 
PRAGA- SK SLAVIA PRAHA
OD 11:00 HOD.
VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!

S pozdravem

Ludvík

ŠANCE HANNY M.
ŠANCE KACBAL
ŠANCE BABICKÝ
ŠANCE KACBAL
ŠANCE URBANEC
GOL HRADEC 2
GOL HRADEC 1

 

 

Start a Conversation