Víkend – U12 SKS – s HCH, Sokolem Kbely

V sobotu 27. ledna 2018 naši mladší žáci sehráli na Zeleném pruhu dvě utkání se stejně starými soupeři z Hostivaře a Kbel. První utkání proti Hostivaři bylo velmi pěkné z obou stran a svojí kvalitou potěšilo. Musím tak pochválit hráče z obou oddílů. Na hře Hostivaře se již projevuje velmi dobrá práce Františka Rozhona, jenž ještě v minulém roce vedl slavistické mladší žáky. Ve druhém zápase, pak určité měřítko kvality lze spatřiti v druhé půli zápasu se Kbelama.

O víkendu nám bohužel v důsledku zranění chyběl Adam Pšenička, proto jsme si v obou zápasech půjčili golmana z Mnichovic a golmanku z Českých Budějovic a nutno řici, že nám byli oba velkou oporou. Bohužel jsem si nenapsal, jinak bych je nyní uvedl (omlouvám se). Sice jsme mohli hrát v šesti hráčích, ale pro děti je hra proti většímu počtu hrů v poli velmi obtížná (a trochu nefér), proto po souhlasu obou trenérů HCH a Kbel byl zapůjčen golman.

Z přípravky v sobotu dorazil na zápas Lukáš Plachý a svým výkonem potěšil. Chci tímto poděkovat manželům Plachým za rychlý dovoz Lukáše na zápas.

Kapitánem pro tento dvojzápas – Štěpán Šmíd.

V neděli se hrálo ještě druhé dvojutkání, kde dorazili další hráči

SKS- HCH 3:1 Góly: 2x Mušinský, 1 x Šmíd

SKS- Kbely 5:0 Góly: 3x Mušinský, 1 x Jarolím, 1 x Šmíd

Sestava:

Šmíd, Dobeš, Mušinský, Kindl, Jarolím, Plachý

S pozdravem Ludvík

 

Start a Conversation