Home > Aktuality > Výhra dorostenců v Liticích

V neděli 29.4. se dorostenci SKS představili na horké litické půdě. Od začátku bylo jasné, že body budou vysoko. Ale pokud chceme placku, tak je nutně potřebujeme. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, šance na obou stranách. S jedním rozdílem. Kuba Sankot v brance čaroval, co nepochytal on, zachránila na obrana. Slávia však jednu šanci proměnila, střelcem byl Adam Vaňko.

V druhém poločase pokračoval v brance Šimon Novotný ve výborném výkonu. Přidala se i obrana a spolu zlikvidovali všechny šance litických. Mnohdy i se štěstím. Postupně narůstalo i skóre. Po brankách Tomáše Kroupy, Toma Banszela a Patrika Dubiny až na konečných 4:0. Zejména gól Patrika po narážečce a přelobování brankaře byl nádherný. Škoda nepovedených trestných rohů, ale to je chronické.

Tento ročník konečně první výhra (bez utkání s Presidentem, který odstoupil). Zlepšený výkon však musíme potvrdit na „Den vítězství“ 8.5. v Rakovníku. Bude to boj.