Home > Aktuality > Zahájení halové sezóny 2015/2016 muži SKS

Naši muži vykročili do nové halové sezóny v prvním kole, které se hrálo ve Sparta areně 6.12.2015 tak nějak na půl.

V prvním zápase jsme měli za soupeře mužstvo Bolevce. Již v první minutě jsme dali gól, další přidali v minutě třetí. Celkově hra odpovídala naší převaze na palubovce Sparta arény. Konečné skóre zápasu 9:1 pro naše sešívané barvy.

Další soupeř Rakovník, byl kvalitou už někde jinde a také tomu odpovídal průběh celého zápasu. Naši kluci nezačali špatně, v jedenácté minutě jsme vedli 2:0, ale před koncem první půle Rakovník snížil z penalty a těsně před poločasem vyrovnal na 2:2. Ve druhém poločase, se Rakovník ujal vedení 3:2, naši kluci srovnali na 3:3, ale pak již do konce zápasu dávali branky hráči Rakovníka, kdy konečný stav zápasu 7:3 pro Rakovník. V tomto utkání jsme vyzkoušeli skoro deset minut hru bez brankáře se šesti hráči v poli.

Jednou prohrou se svět nezboří, máme nad čím přemýšlet a těšíme se na předvánoční druhé kolo u nás v hale SK Slavia, dne 20.12.2015, kde od 10h přivítáme mužstvo Litic a ve 1330h mužstvo Bohemians.