Zpravodaj 26.4.2016 aneb derby pražských „S“

Milí čtenáři, snad poprvé v historii Slavie B se na hřišti potkáváme s naší mladší a krásnější sestrou, tedy Slavií A. Předehráváme sobotní utkání a získáváme tak volný víkend.
Čekáme na nástup v plné sestavě a ještě před počátečním hvizdem proběhne jistě úsměvná situace. Jsem zasažena do hlavy proudem vody z kropiče. Tyto rozprašovače (pro čtenáře neznalé této technologie) jsou umístěny po obvodu hřiště a automaticky nakropí svou část hřiště v určitém sledu a čase. No a ten poslední, umístěný pod časomírou, prostě ještě nestříkal. Jelikož je 5°C, pozdravím protihráče a oblékám náhradní dres, k mé smůle velikosti S…Ach jo. Jdeme na to.
No a teď ke hře, ta už tak úsměvná nebyla. Výsledek pro první polovině by jistě potěšil nejednoho fanouška. Za celé dvě čtvrtiny totiž inkasujeme pouze jedenu branku. Za náš tým mohu říci, že by nám stačil herní čas 2×15 minut. To by tak odpovídalo našim možnostem. Celkově prohráváme 5:0.

K fotografii:
Chtěly jsme zachytit okamžik, kdy nás soupeřky položily na lopatky, ale zjistily jsme, že do tohoto útvaru se nejsme schopny fyzicky poskládat  :)

A-B

Moc děkujeme všem, za obrovskou podporu a přízeň!
Váš B team

 

pisatelka nejlepších zpravodajů – Jana Kamarádová

Start a Conversation