Starší žáci SKS vs Hradec Králové, Kbely – dvojzápas

Ve dnech 14.a 21.4.2018 starší žáci se utkali se svými vrstevníky z Hradce Králové a Kbel. K oběma zápasům je třeba říci, že se odráží dlouholetá (již nyní můžeme to takto označit) koncepční práce s dětmi v SKS. Upřímně mě nezajímají výsledky, či tituly v dětských kategoriích, chci abychom vychovávali hráče schopné hrát na mezinárodní úrovni.

Děkuji panu Jelínkovi za pořízení fotografií za Kbel. S mužstvem ve Kbelích byl Fanda Stránský a s Hradcem doma byl na střídačce Martin Capouch.

Tuto sobotu si pak kluci – ročníku 2003,2004, 2005,2006 dali trojzápas s Chemnitzem (SRN) , ale o tom až jindy.

SKS- Hradec Králové    12:1

Sokol Kbely – SKS 0:26 (0:15) G:Dvořáček 6x, Vaňko 3x, Haken T. 4 x , Toms 4 x , Brzák 4 x, Vitošek 2 x, Jelínek Petr 1 x , Petschat 1 x 1 x Gross

Sestava (zahrnuti všichni, kdo zahrál, alespoň jeden zápas)

Kos, Dubina, Petschat, Haken T. , Haken F., Šplíchal, Plachý, Dvořáček, Vitošek, Vaňko, Brzák, Toms, Jelínek Petr, Jelínek Martin, Gross

Omluveni:

Boháček, Větrovský

Přání: Byl bych rád, kdyby dlouhodobě nastavený trend přípravy a výchovy dětí (metodiky) včetně úměrné intenzity s ohledem na věk dětí byl zachován i do budoucna. Kdyby tomu nebylo, byla by to promarněná šance pro děti a ztracený čas pro trenéry, kteří se klukům v SKS, posledních 5 let obětovali.

S  pozdravem

Ludvík

Start a Conversation