Slavia
UT Slavia
U15 chlapci

Report zápasu

První říjnový den sehráli starší žáci ze Slavie svoje třetí ligové utkání proti HC Bohemians. Zápas byl od začátku naprosto v režii kluků ze Slavie a zaslouženě vyhráli 5:2. V prvním poločase obránci dobře přenášeli hru, rozdávali výborné balóny buď po lajnách anebo přes obrannou zónu soupeře na středové záložníky. Mužstvo Slavie si vypracovalo mnoho slibných šancí, kterým chybělo jenom přesnější zakončení nebo lepší postavení útočníků v kruhu soupeře. První poločas skončil 1:0 po trefě J. Brzáka z trestného rohu. Do druhého poločasu kluci nastoupili více koncentrovaně a to přineslo další 4 góly po trefách J. Brzáka 2x a P. Dubiny 2x.

Hc Bohemians-Sk Slavia Praha 1:5 (0:1) G: 3x Brzák, 2x Dubina

Sestava:

Kos, Dubina, Urbanec, Brzák, Gross, Toms, Plachý, Šmejkal, Dvořáček, Větrovský

Na závěr bych chtěl poděkovat Felixovi Urbanovi za pomoc na střídačce a mimo ní!

Dále děkuji za výpomoc při tomto utkáním klukům z mladších žáků a to Aleši Větrovskému a Ondřejovi Dvořáčkovi.