Máme rekord!

Každoročně náš úžasný sport přiláká více a více dětí. Není tedy divu, že jsme v loňském roce prolomili další rekord a registrovali 370 nových členů, přičemž v minulosti bylo toto číslo mnohem nižší, okolo 150 ročně. Čísla mluví jasně, během šesti let jsme dokázali zdvojnásobit hráčskou základnu.

„Jsem na nás všechny nesmírně pyšný a rád bych touto cestou poděkoval všem zúčastněným, z řad klubů či samotného svazu. Rád bych také přivítal nové děti společně s jejich rodiči do naší hokejové rodiny. Před lety jsem se setkal s názorem, že moderní děti nechtějí sportovat, ale my jsme dokázali, že tomu tak není. Naše víra v to, že dokážeme věci změnit tím, že dětem nabídneme krásné zážitky jim zároveň dává šanci naučit se hrát pozemní hokej a zažívat se svou rodinou a kamarády nezapomenutelné chvíle“, říká Gino Schilders, prezident ČSPH.

Jedním dechem dodává, že „..před lety jsme čelili výzvě přilákat co nejvíce nových členů, to se změnilo a dnes je naší výzvou zajistit dostatek trenérů a akedvátních hřišť. Společně čelíme této výzvě a já věřím, nalezneme dostatek energie nejen k nalezení cesty jak získat více kvalifikovaných trenérů a vhodných hřišť, ale také k pokoření loňského rekordu v počtu nových hráčů.“

Co je třeba k překonání hranice 400 nových hráčů? Pozvi souseda na trénink, nabídni svému klubu, že pomůžeš s trénováním nejmladší kategorie, staň se rozhodčím. Cest jak pomoci hokeji je spousta, která bude ta tvoje?

 

Start a Conversation