Home > SKS děti > Další dvě kola v soutěži mladších žáků

 

Tentokrát se soutěž mladších žáků uskutečnila v domácím prostředí našich borců, tedy na hřišti Slavie v Edenu. Své síly jsme tentokrát změřily s týmy z Mnichovic a Rakovníka, dle mého názoru jedni z nejsilnějších týmů, s kterými se můžou naši žáci utkat.

První zápas jsme sehráli s Mnichovicemi. Od začátku do konce byl přístup našich hráčů velmi dobrý a zodpovědný. Oba týmy si vypracovaly mnoho šancích a utkání bylo na velmi dobré úrovni. Naše mužstvo řešilo situace velmi hokejově a kombinačně. Na vítězství to bohužel nestačilo, jedním z důvodů je velmi nízký věkový průměr mužstva. Celkově se zápasem jsem velmi spokojen.

SKS-Mnichovice 3:4(1:2), goly: 3x Dvořáček

Druhý zápas sehráli naši žáci s týmem Rakovníka. I přes nepříznivý výsledek, děti rozhodně nepropadly herně. Vytvářeli jsi mnoho příležitostí a znovu situace řešili hokejově, tedy tak jak po nich požadujeme. Celkový výkon podtrhává fakt, že děti samy sebe shazují za nepovedené řešení situace. Toto chceme do budoucnosti určitě zlepšit, aby naopak po chybě se mužstvo povzbudilo a ztmelilo.

Rakovník-SKS 5:1(2:1), goly: 1x Dvořáček.

Dále bych chtěl poděkovat za pomoc trenérům Františkovi Stránskému a Miroslavu Ludvíkovi za pomoc při přípravě a průběhu turnaje. Dále také dvojici rozhodčích Markovi Zgrajovi a Markovi Svatoňovi.

Soupiska: Boháček, Plachý, Soldátová, Šmíd, Mušinský, Dvořáček, Petschat, Kindl

S pozdravem

František Rozhon