Home > SKS děti > Mladší žáci – nadstavba – s Liticemi a Bohemians

Po necelé měsíční pauze se rozjela jarní část soutěže mladších žáků. Dne 23.4.2017 srovnali síly s týmy Litic a Bohemians na hřišti Hostivaře. Z přístupem, předvedenou hrou a celkovou prezentací týmu jsem byl velmi spokojen a dětem za zápasy patří velký dík. Mužstvo Slavie předvedlo dobrý a nebojácný výkon, obzvlášť brankář Matyáš Boháček dováděl soupeře k šílenství svými zákroky.

První zápas sehráli děti s týmem Litice A, kteří vyhráli skupinu B. Tento zápas byl zcela vyrovnaný a ukázal nám mnoho pohledných akcí na obou stranách. Rozehrávka v určitých fázích zápasů dětem vycházela na výbornou, kde se přihrávkami relativně snadno dostávali za soupeřovu zónu. Jedinou výtku mám na zapojení hráčů do bránění, respektive po ztrátě balonu pomalé dostupování hráčů.

Slavia-Litice 2:4, goly: M. Plachý, M. Mušinský

Druhý zápas sehráli děti proti týmu Bohemians. I tento zápas nám ukázal, jak dobře na tom děti jsou. Hráli jednoduše a přímočaře a tým Bohemians potrápili, co se dalo. Celkový výsledek byl vzhledem k průběhu zápasu krutý. Tým Slavie se rozhodně nemá za co stydět a mohl odcházet se vztyčenou hlavou.

Bohemians – Slavia 6:3, goly: M. Plachý, M. Soldátová, M. Mušinský

Zápasů se zúčastnili: M. Boháček, M. Soldátová, F. Haken, M. Plachý, M. Mušinský, Š. Šmíd a M. Petschat.