Home > SKS děti > Mladší žáci v novém roce

Dvě prohry po novém roce

Mladší žáci, odpočatí po Vánocích, se sešli 15.1.2017 na další dva ligové zápasy soutěže mladších žáků. Své síly změřili s týmy Pragovky a Bohemians. Začneme tedy zápasem s Pragovkou.

Zápas s Pragovkou měl tendenci zápasu „hurá hokej“. Přes převahu držení balonku na našich holích jsme bohužel nebyli schopni vytvořit si vyloženou šanci na gól. Většinu šancí, co jsme si vytvořili, byly po směsici nepřesností na obou stranách, z kterých pak přišla slabá koncovka našeho mužstva. Dále byl problém s naší rozehrávkou, kdy jsme nebyli schopni si připravit vyloženou šanci. Nicméně týmu se nedá upřít snaha a touha vyhrát tento zápas. Jediný náš gól vstřelil Ondra Dvořáček po trestném rohu.

Praga – SKS 2:1(1:1) Goly: Dvořáček

Druhý zápas jsme odehráli proti týmu Bohemians. Tým byl po celý zápas velmi agresivní, a to činilo soupeři velké problémy, obzvlášť při jeho rozehrávce. Oproti minulému zápasu byl tým velmi koncentrovaný a vyvaroval se většímu počtu chyb. Zlepšila se i rozehrávka obránců, kdy si obránci pomáhali naběhnutím do volných prostorů pro další kombinaci. Oba poločasy prohrál tým 2:0, v součtu tedy 4:0. Musíme přiznat, že zaslouženě, protože mimo jedné šance jsme soupeřovu branku neohrozili.

SKS-Bohemians 0:4 (0:2)

I přes tyto dvě porážky vidím mnoho pozitiv, tým je velmi mladý. Ani jeden hráč nedosahuje věku 13 let a 5 hráčů z výběru spadá věkově ještě do nižší kategorie. I přes tento věkově nízký průměr bylo mužstvo schopno hrát vyrovnanou partii s oběma mužstvy, v některých fázích je dokonce přehrávali. Všechno chce svůj čas a věřím, že do budoucna se výkony boudou jenom zlepšovat.

Sestava: Boháček, Haken, Martinec, Plachý, Dvořáček, Šmíd, Mušinský, Nová Linda, Nová Lucie, Ripamonti.

S pozdravem

František Rozhon