Home > SKS děti > Mladší žáci – Výlet do LITIC

Dne 30.4. 2017 v neděli se uskutečnilo za slunečního počasí další dvojkolo v soutěži mladších žáků, a to konkrétně v Liticích. Rád bych ze začátku poděkoval všem zúčastněným a jmenovitě rodině Plachých, Kindlových a Boháčkových za zprostředkování odvozu. Dále by bylo vhodné zmínit také fakt, že kvůli prodlouženému víkendu jsme měli značně oslabený kádr a byli jsme nuceni doplnit hráče z kategorie U11 a to hned třemi hráči.

Naše mužstvo tentokrát změřilo síly s týmem z Hostivaře. I přes rozdílný věkový průměr naše mužstvo hrálo velmi dobře. Z mého pohledu nejpovedenější zápas na jaře. Kluci si dokázali vyhovět v útočném kruhu, útočníci pokrývali tkz. „hot zony“ a v neposlední řadě zodpovědná a dobrá rozehrávka od našich obránců. Tým Slavie zaslouženě vyhrál 6:2.

SKS-Hostivař 6:2, goly: 4x Dvořáček, 1x Plachý, 1x Jarolím

Druhý zápas sehráli mladší žáci s Mnichovicemi. Mnichovice jsou jeden z nejsilnějších týmů ve skupině a dokazoval to i v tomto zápase. Nicméně dětem se nedá vytknout bojovnost, zápal pro hru a vůle otočit zápas za jakéhokoli stavu. Nakonec náš tým prohrál 5:2. Nebýt výtečně chytajícího Matyáše Boháčka bylo by to daleko víc.

SKS-Mnichovice 2:5, goly: 2x Dvořáček

Zápasů se zúčastnili: M. Plachý, M. Soldátová, M. Boháček, O. Dvořáček, L. Plachý, R. Jarolím, T. Valenta, P. Kindl

S pozdravem

František Rozhon