Home > Výsledky zápasů

Extraliga muži

Datum Místo konání Soupeř Soutěž Výsledek
17 Zář, 10:45 D Litice EXT M  5 - 3
24 Zář, 12:00 H Bohemians EXT M  2 - 4
28 Zář, 10:45 D Rakovník EXT M  8 - 4
01 Říj, 11:00 H Hradec EXT M  0 - 3
08 Říj, 10:45 D Hostivař EXT M  8 - 0
15 Říj, 10:45 H President EXT M  1 - 4
22 Říj, 10:45 D Praga EXT M  2 - 1
08 Dub, 16:00 H Rača EXT M  1 - 8
09 Dub, 11:00 D Rača EXT M  9 - 2
15 Dub, 16:00 H Litice EXT M  3 - 9
22 Dub, 10:45 D Bohemians EXT M  4 - 1
06 Kvě, 16:00 H Rakovník EXT M  4 - 9
13 Kvě, 10:45 D Hradec EXT M  7 - 2
20 Kvě, 12:00 H Hostivař EXT M  3 - 3
27 Kvě, 10:45 D President EXT M  15 - 0
10 Čvn, 11:00 H Praga EXT M  0 - 7
24 Čvn, 16:45 D Bohemians EXT M  - SEMIFINÁLE 4 - 1
25 Čvn, 15:30 D Rakovník EXT M  - FINÁLE 7 - 1

Extraliga ženy A

Datum Místo konání Soupeř Soutěž Výsledek
17 Zář, 16:00 H Litice EXT Ž  0 - 7
24 Zář, 10:00 H Hradec EXT Ž  0 - 4
28 Zář, 12:30 D Bohemians EXT Ž  8 - 0
06 Říj, 19:00 D Hostivař EXT Ž  7 - 1
13 Říj, 18:30 D Hradec EXT Ž  9 - 0
14 Říj, 18:30 D Litice EXT Ž  11 - 1
01 Dub, 13:00 H Bohemians EXT Ž  0 - 9
08 Dub, 10:00 H Hostivař EXT Ž  0 - 14
06 Kvě, 12:30 D Praga EXT Ž  3 - 0
27 Kvě, 12:30 D Slavia B EXT Ž  7 - 0
10 Čvn, 13:00 H Praga EXT Ž  1 - 6
11 Čvn, 14:15 D Rakovník EXT Ž  3 - 2
17 Čvn, 10:00 H Rakovník EXT Ž  2 - 2
24 Čvn, 12:15 D Hostivař EXT Ž  - SEMIFINÁLE 5 - 0
25 Čvn, 13:00 D Rakovník EXT Ž  - FINÁLE 3 - 0

Extraliga ženy B

Datum Místo konání Soupeř Soutěž Výsledek
10 Zář, 14:15 H Slovensko EXT Ž  0 - 5
17 Zář, 9:00 D Praga EXT Ž  2 - 3
01 Říj, 9:00 D Rakovník EXT Ž  1 - 8
15 Říj, 15:00 H Praga EXT Ž  6 - 0
18 Říj, 18:30 D Mnichovice EXT Ž  4 - 0
22 Říj, 12:30 D Slovensko EXT Ž  5 - 1
23 Říj, 18:30 H Mnichovice EXT Ž  0 - 4
08 Dub, 10:45 D Rakovník EXT Ž  2 - 5
12 Kvě, 18:30 H Hostivař EXT Ž  4 - 2
13 Kvě, 18:30 D Hostivař EXT Ž  0 - 3

1.liga muži

Datum Místo konání Soupeř Soutěž Výsledek
10 Zář, 10:00 H Litice I. M  7 - 3
17 Zář, 14:15 D Šenkvice I. M  1 - 8
24 Zář, 18:30 D Bolevec I. M  0 - 7
01 Říj, 10:45 D Litice I. M  1 - 10
15 Říj, 11:00 H Bolevec I. M  12 - 0
22 Říj, 12:00 H Litice I. M  4 - 5
29 Říj, 10:30 D Šenkvice I. M  1 - 7
29 Říj, 14:15 D Šenkvice I. M  2 - 4
22 Dub, 11:00 D Bolevec I. M  1 - 10
13 Kvě, 11:00 H Bolevec I. M  11 - 0
20 Kvě, 16:00 H Litice I. M  6 - 1
27 Kvě, 0:00 H Šenkvice I. M 
28 Kvě, 14:15 D Šenkvice I. M 
07 Čvn, 19:30 D Litice I. M 
10 Čvn, 11:00 D Bolevec I. M 

Dorostenci

Datum Místo konání Soupeř Soutěž Výsledek
11 Zář, 16:00 H Rakovník Dorostenci  1 - 9
25 Zář, 10:00 H Litice Dorostenci  1 - 2
02 Říj, 15:30 H Mnichovice Dorostenci  4 - 2
09 Říj, 17:45 D President Dorostenci  4 - 3
16 Říj, 17:45 D Rakovník Dorostenci  3 - 1
16 Dub, 17:45 D Mnichovice Dorostenci  3 - 1
23 Dub, 17:45 H President Dorostenci  2 - 7
07 Kvě, 16:00 H Rakovník Dorostenci  3 - 11
21 Kvě, 14:00 D Litice Dorostenci  4 - 3
21 Kvě, 17:45 D Litice Dorostenci  6 - 4
28 Kvě, 10:00 H Mnichovice Dorostenci  6 - 7
11 Čvn, 17:45 D President Dorostenci  8 - 4

Dorostenky

Datum Místo konání Soupeř Soutěž Výsledek
11 Zář, 16:00 H Praga Dorostenky  1 - 5
25 Zář, 12:00 H Litice Dorostenky  7 - 7
02 Říj, 16:00 H Hostivař Dorostenky  6 - 4
09 Říj, 16:00 D Rakovník Dorostenky  5 - 1
16 Říj, 16:00 D Praga Dorostenky  9 - 3
25 Říj, 18:30 D Litice Dorostenky  6 - 2
29 Bře, 17:30 H Litice Dorostenky  0 - 5
02 Dub, 10:45 D Hostivař Dorostenky  10 - 1
09 Dub, 14:15 D Rakovník Dorostenky  13 - 5
21 Dub, 17:00 H Praga Dorostenky  3 - 10
07 Kvě, 16:00 D Litice Dorostenky  11 - 0
08 Kvě, 16:00 H Hostivař Dorostenky  4 - 7
14 Kvě, 10:00 H Rakovník Dorostenky  6 - 1
21 Kvě, 16:00 D Praga Dorostenky  10 - 2
11 Čvn, 16:00 D Hostivař Dorostenky  5 - 3
18 Čvn, 10:00 H Rakovník Dorostenky  4 - 5

Starší žáci U15

Datum Místo konání Soupeř Soutěž Výsledek
10 Zář, 8:30 D Litice U15 chlapci  2 - 9
28 Zář, 14:15 D Rakovník U15 chlapci  2 - 2
01 Říj, 14:15 H Bohemians U15 chlapci  2 - 5
08 Říj, 9:00 D Hostivař U15 chlapci  5 - 2
22 Říj, 14:15 D Hradec U15 chlapci  6 - 1
01 Dub, 11:00 H Kbely U15 chlapci  5 - 10
20 Dub, 17:30 H Hostivař U15 chlapci  1 - 8
22 Dub, 10:00 H Litice U15 chlapci  5 - 2
06 Kvě, 14:00 H Rakovník U15 chlapci  4 - 5
13 Kvě, 14:15 D Bohemians U15 chlapci  12 - 2
03 Čvn, 12:00 H Hradec U15 chlapci  2 - 9
10 Čvn, 9:00 D Kbely U15 chlapci  12 - 0

Starší žákyně U15

Datum Místo konání Soupeř Soutěž Výsledek
03 Zář, 10:00 H Hostivař U15 dívky  15 - 1
16 Zář, 18:00 H Rakovník U15 dívky  1 - 5
24 Zář, 10:00 D Praga U15 dívky  3 - 1
28 Zář, 18:00 H Bohemians U15 dívky  2 - 0
01 Říj, 12:30 D Hostivař U15 dívky  2 - 5
08 Říj, 12:30 D Rakovník U15 dívky  1 - 5
22 Říj, 15:00 H Praga U15 dívky  8 - 2
01 Dub, 10:45 D Bohemians U15 dívky  1 - 2
08 Dub, 14:15 D Hostivař U15 dívky  3 - 2
15 Dub, 11:45 D Rakovník U15 dívky  2 - 3
06 Kvě, 9:00 D Praga U15 dívky  1 - 2
13 Kvě, 9:00 H Bohemians U15 dívky  5 - 2
20 Kvě, 16:00 H Hostivař U15 dívky  5 - 3
27 Kvě, 12:00 H Rakovník U15 dívky 
10 Čvn, 0:00 H Praga U15 dívky 
17 Čvn, 9:00 D Bohemians U15 dívky