Klubový informační systém – KIS

Co je to KIS?

Klubový informační systém (KIS) umožňuje rychlou komunikaci vedení klubu a trenérů s hráči i rodiči, snadnou správu tréninků, zápasů, turnajů a dalších klubových akcí. Postará se o přehlednou evidenci výběru členských příspěvků on-line včetně propojení s bankou, pohlídá platnosti veškerých smluv či zdravotní prohlídky či GDPR souhlasů.

KIS patří k nejnovějším produktů společnosti eSports.cz, která se specializuje na výrobu webových stránek a informačních systémů pro sportovní kluby, svazy a organizace.

  • Jak se přihlásím?

Všichni naši členové či jejich rodiče obdrželi na své e-mailové adresy přihlašovací údaje do systému KIS. Prosíme všechny, aby ve své e-mailové schránce zkontrolovali, že tyto údaje mají a systém začali využívat. Do KISu se lze přihlásit přes webové rozhraní či mobilní aplikaci (iOS i Android).

Pro prvotní přihlášení doporučujeme použít webovou verzi.

Po přihlášení do aplikace budete vyzváni k potvrzení souhlasu GDPR. Po potvrzení klikněte na hlavní přehled a budete vyzváni k vyplnění osobních údajů. Členem/hlavním uživatelem je vždy hráč (již předvyplněno). Po vyplnění všech údajů zákonných zástupců, prosíme, o zaškrtnutí odesílání notifikací, které tímto budou odesílány jak na hráče, tak i na zákonné zástupce. Následně změňte své heslo dle libosti a potvrďte vytvoření profilu hráče.

Hráč i zákonní zástupci hráče používají jeden společný profil, jedny přihlašovací údaje. Prosíme, o předání druhému z rodičů a hráči. Profil je možné při jakékoli změně upravit i změnit heslo (člen si upravuje sám). Hráč i rodiče mají přístup vždy do kategorie, ve které hráč aktivně působí. Každá kategorie má svoji sekci, takže budete informováni pouze o své kategorii.

 

  • Mám problém. Kam se obrátit?

V případě, že máte problém s přihlášením, nedorazily Vám přihlašovací údaje či jste narazili na problém, dejte nám prosím vědět na e-mail sekretariat@hockeyslavia.cz, nebo kontaktujte Nikolu Mládkovou – 777 211 345.