U18 – kluci, vstoupili do sezóny (výborný výkon)

V neděli od 12.9.2021 čekalo od 17:00 naše dorostenecké naděje vstup do nové sezóny s vrstevníky z Presidenta. K zápasu lze říci ve stručnosti následující. Zápas byl poměrně brzy od 11 minuty ovlivněn tím, že se nám zranil Honza Vitošek a jelikož jsme měli poměrně rozsáhlou marodku na toto utkání, museli jsme dohrávat po celý zápas v 9 hráčích v poli. Toto samozřejmě ovlivnilo zápas (co se týče síly v zakončení a rovněž se to projevilo na konci zápasu).

Nicméně po technické, rychlostní stránce si mužstvo SKS vytvořilo mnoho příležitostí , přičemž jejich neproměnění mělo vliv na konečný nepříznivý výsledek. Budeme muset zapracovat na důraznějším zakončení. Nutno však zdůraznit  – naši borci zasluhují velké uznání, neboť odehráli toto utkání ve vysokém tempu, kdy jednak částečně napadali soupeře i v počtu 9 hráči v poli poměrně vysoko a dále  dovolili protivníkovi zakončení v minimálních případech. Nelze také přehlednout, že 6 našich hráčů mělo v tomot utkání minimální zkušenosti s hrou na velkém hřišti, přesto se s tím vypořádali velmi dobře.

Doufáme, že v takových to výkonech budeme pokračovat, ale chce to stále pracovat. Nutno však říci, že tento zápas mnohé napověděl ohledně budoucí výkonnosti našich hráčů. Ukazuje se, že použitá (od roku 2013) metodika H. Weina  je správnou cestou výchovy mezinárodně konkurenčně schopných hráčů. Samozřejmě to kluci musí dále svojí prací a poctivostí potvrdit.

SK SLAVIA PRAHA – President 2-3 (1-2)

Góly: Mušinský, Macek

Sestava:

 1. Větrovský /G

 2. Jelínek M.

 3. Vitošek

 4. Dobeš

 5. Šmíd

 6. Toms

 7. Dvořáček

 8. Mušinský

 9. Plachý

 10. Kindl

 11. Macek

Nenominováni:

Haken F. – taneční, Haken T. – omluven, Petschat – omluven, Jarolím – omluven, Pšenička/G -volno, Remiš – omluven

Za pořízení fotografií děkujeme Ing. Petru Jelínkovi.

Fandovi Stránskému děkujeme za skvělé video.

Za realizační tým

Ludvík, Schilders, Kožich, Stránský

Start a Conversation