Dorci ovládli základní část; 1. zápas semifinále – vítězně

Utkáním s Mnichovicemi skončila dlouhodobá základní část soutěže dorostenců. Naši mladící tuto základní část ovládli. je třeba zdůraznit, že mužstvo SKS je věkově velmi mladé, kdy v některých zápasech se pohyboval věkový průměr okolo 15,5 roku. Slavia vstítila nejvíce gólů ze všech mužstvev – 41 (obdržela 14), kdy rozdíl je tak 27. zajímavostí bezesporu patří, že soutěž střelců základní části vyhrál Marek Mušinský (kmenový hráč U15), či že v mužstvu se sešla bratrská dvojice Josef a františek toms (navíc velmi produktivní).

HC Mnichovice – SK SLAVIA PRAHA 0-6

22.5.2022
Góly: 4 x mušinský, 2 x F.Toms
Sestava:
Větrovský/G, Jelínek M., Haken F., Grebenjuk M., Šmíd, Toms J./C,Petschat, Plachý M., Jarolím, Toms F.,Macek,Gerold, Vitošek, Mušinský, remiš
Omluveni:
Dvořáček – zranění, Haken T. – škola, Lauš/G – Volno, Kindl – volno, Dobeš – zranění

Poslední zápas základní části přinesl pohodlné vítězství sešívaných, kdy na vítězství se podíleli talentovaní hráči kategorie U15.

semifinále (1.zápas)

Bohemians – SK SLAVIA PRAHA 0-6

29.6.2022 – Zelený Pruh
Góly: 3x Toms J./C, 1 x Toms F., 1 x Jarolím, 1 x Jelínek M.
Sestava:
Větrovský/G, Jelínek M., Haken F., Grebenjuk M., Šmíd, Toms J./C,Petschat, Plachý M., Jarolím, Toms F.,Macek,Gerold, Vitošek, 
Omluveni:
Dvořáček – zranění, Haken T. – škola, Lauš/G – Volno, Kindl – volno, Remiš -volno, Mušisnký – volno

První zápas semifinále dorců se odehrál na Zeleném pruhu. Naši borci po celou dobu kontrolovali hru, vytvářeli si gólové příležitosti a zaslouženě vyhráli.

Druhé semifinálové utkání se odehraje v Edenu dne 12.6.2022, od 17:00, kdy jste srdečně zváni.

S pozdravem

Schilders, Ludvík, Kožich

Start a Conversation