20 týmů benjamínků U9 na Slavii

Slavia hostila v neděli 14. 5. 2017 turnaj benjamínků a to za účasti 20 družstev poskládaných ze 7 klubů. Původnímu plánu uspořádat turnaj se vším všudy – tedy i s nadstavbovou částí o konečné umístění bohužel zabránilo nevyzpytatelné počasí, kdy nám v průběhu turnaje začalo vydatně pršet a bouřit, a tak jsme se po poradě s ostatními trenéry dohodli na ukončení turnaje po odehrání základní části. Nakonec tedy každé družstvo sehrálo 4 utkání ve své skupině a vyhlašovalo se konečné pořadí v každé skupině zvlášť.

Skvěle si vedla především družstva z Hradce Králové a to konkrétně Kopretiny, Tygři a Piráti, kteří vyhráli svoji skupinu. Budějovice, které si na turnaj do Prahy přivezli „pouze“ jedno družstvo pak vyhrály skupinu A. Za Slavii musíme pochválit především dívky ze Slavie C, které skončily na krásném 2. místě ve své skupině.

Všechny týmy předváděly pěkné bojovné výkony a rozhodně se bylo na co koukat. Asi se nechaly inspirovat tréninkem reprezentace žen, který celému turnaji předcházel…J

Pořadí dle skupiny dopadlo následovně:

Skupina A:

  1. Budějovice, 2. Rytíři HK, 3. Hostivař A, 4. Bohemians A, 5. Slavia A

Skupina B:

  1. Piráti HK, 2. Vosy HK, 3. Praga, 4. Hostivař B, 5. Slavia B

Skupina C:

  1. Kopretiny HK, 2. Slavia C, 3. Bohemians B, 4. Mnichovice A, 5. Hadi HK

Skupina D:

  1. Tygři HK, 2. President, 3. Lvíčata HK, dělené 4. místo pro Slavia D a Mnichovice B

Každé družstvo obdrželo nakonec diplom a sladký balíček za odměnu.

Tímto bych ráda poděkovala především rodičům dětí ze Slavie za připravené občerstvení pro účastníky turnaje (stoly přetékaly dobrotami), jmenovitě pak Báře Šňourové, Naty Hájkové, Kubovi Sankotovi a Jirkovi Mezlíkovi za pískání a pomoc při organizaci turnaje. Svazu za poskytnutí stanu, který nám nakonec přišel velmi vhod. A v neposlední řadě všem týmům, které na turnaj dorazily a těšily nás svými hokejovými dovednostmi.

Tým Slavia C: Sophie Wesolowská, Anička Fuxová, Ella Petřinová, Klára Stohrová, Nika Príhodová

Tým Slavia D: Tim Kašpar, Stela Kvasničková, Jitka Janatková, Naty Dědková

Za SKS

Reiny

Start a Conversation