4. internationales Hockeykroko Jugendturnier

Dne 12.-13.3. 2016 se naše slavistické mládí zúčastnilo mezinárodního mládežnického halového turnaje v Rakousku (Wels). Turnaj se konal v kategoriích přípravek (U10), mladších žáků (U12) a starších žáků (U15). Po sportovní i společenské stránce hodnotíme turnaj kladně. Turnaje se zúčastnilo na 61 slavistických dětí. Lze říci, že SKS zaplavila halu ve Welsu (poté i ubytovnu v Linci). Tento počet odráží nárůst členské základny a přináší velkou naději do budoucích let a zároveň starosti, neboť by se mělo v tento trendu pokračovat, což vytváří tlak na počet a kvalitu dětských a mládežnických trenérů. Těch není nikdy dost.

 

Naši svěřenci se herně neztratili a obsadili ve všech kategoriích přední umístění. Nicméně lze se vždy zlepšovat a turnaj nám nedostatky opětovně zdůraznil. Například soutěže přípravek zúčastnily družstva Norimberka. V konfrontaci s ním budeme muset přidat v úderové technice (nahrávce) a zároveň postavení nohou a těla při příjmu. Dětem (mládeži) turnaj líbil, myslíme si, že byly spokojené. Došlo k prohloubení sociálních vazeb napříč kategoriemi. Tato investice do dětí a mládeže se oddílu vyplatí. Tradičně proběhla společná turnajová večeře následovanou tombolou. Chtěli bychom také všem dětským účastníků poděkovat za vzornou reprezentaci našeho oddílu a České republiky.

 

Dále chceme poděkovat Pavle Nešporové a Petru Novákovi (členům výboru oddílu SKS) za bezchybnou a vstřícnou organizaci turnaje. Děkujeme.

 

Dále děkujeme i rodičům, kteří děti na turnaj přijeli povzbudit. Nutné je také poděkovat Petru Linhartovi, který po celou dobu svědomitě fotil (viz. přílohy či odkaz).

 

Turnaje se zúčastnili tito trenéři dětí a mládeže Alena Mejzlíková, František Rozhon, Renda Capouchová, Petr Linhart, Tereza Mejzlíková, Lukáš Lahoda, Lucka Ledvinová, Miroslav Ludvík.

 

S pozdravem

Ludvík

ROZSÁHLÁ FOTOGALERIE Z AKCE K NAHLÉDNUTÍ ZDE

Start a Conversation