A muži – druhý zápas podzimu (s Pragou)

V sobotu (14.9.2019) na Zeleném Pruhu slavistické „Áčko“ mužů sehrálo druhý zápas letošní extraligy. Soupeřem byla houževnatá Praga. Je mnohé na čem musíme pracovat, nicméně zápas proběhl v klidu a výhra byla zcela zasloužená. Ač zatím k hernímu optimu – a tedy i naší spokojenosti – nám chybí mnohé, lze říci, že se do 4 gólů z 5 již začala přenášet naše představa o tvorbě vytváření šancí – gólových zakončení. Z tohoto pohledu to bylo zcela jistě povzbudivé.  Samozřejmě se potýkáme s tím, že hráči SKS mají až příliš v lásce míč, kdy však tímto hra trpí. Jdeme krok za krokem, ve zvýšení rychlosti a jednoduchosti jsme v sobotu udělali zase malý krůček vpřed, ale bude to běh na dlouhou trať.

Hráči SKS, na poměry v naší  extralize, jsou technicky nadprůměrní, jen potřebujeme trochu času, abychom začali rychleji  na hřišti přemýšlet, zrychlili hru a omezili to nešťastné „mazlení“ s balonem.

Upřímně, ani s výsledkem nemůže být přílišná spokojenost, je třeba na tom také zapracovat. Ta samá výtka se také týká nedostatečného roztahování hry. Na druhou stranu nás zatím brzdí velká absence hráčů (práce, zranění). Opět tedy opakujeme, že chceme na podzim mužstvo konsolidovat.

Bohužel nejsou ze zápasu video záběry – při zápase odešla datová karta v kameře, tak snad příště.

 

Během zápasu opět velmi rychlo došlo k vysunutí Martina Babického do útoku a posunutí Čendy na base line, což vedlo větší kreativitě, pohybu a celkové nebezpečnosti v útočné zóně soupeře. Nutno také pochválit mladou zálohu SKS.

Praga 1946 – SK SLAVIA PRAHA   2:5 (1:2)

Góly: 1 x Hoffmi (3 min) – „bomba“ doprostřed brány z kruhu, 2x Čenda (15,40 min), Babický (7 min),Brzák (49 min.)

Sestava: Formánek/G, Lehovec, Hanus M., Zgraja, Dubina O., Tomeš, Toms, Brzák, Babický, Hoffmann, Zuna, Kožich, Urban

Omluveni:

Hanus T.- volno, Kindl – volno, Piterák, práce, Kacbal- nemoc, Rybáček – svatba, Drastík – zranění, Ťopek – dovolená, Linhart – volno, Capouch – dovolená, Svatoň – zranění, Urbanec – nemoc, Griebl – zranění, Dubina P.- školní zájezd, Vaňko – volno

POZVÁNKA NA ZÁPAS S TJ LITICE – PLZEŇ

KDY: 21.9.2019

KDE: EDEN

V KOLIK: 11:00

JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!

S pozdravem

za realizační tým Ludvík

na zápase moc lidí nebylo….to zkusíme časem změnit.

 

Start a Conversation