„A muži“ – proti TJ Litice Plzeň – VÍTĚZNĚ

V dopoledních hodinách sobotního volna (21.9.2019) se odehrálo  utkání SK Slavia Praha  versus TJ Litice – Plzeň extraligy mužů v pozemní hokeji. Nutno říci, že jsme na počátku své cesty, která má své krátkodobé cíle (cca 1 rok), ale také střednědobé (cca 2-3 roky) a dlouhodobé (cca 5 let). Pakliže se nacházíme v naplňování krátkodobého hlediska, tedy podzimní stabilizace a na jaře postupné přidávání na hokejovém projevu (při výstavbě rozehrávky, útoku, propracování zón, chování po ztrátě balonu, z automatizování a zrychlení myšlení… atd.) je nutné říci, že zápas splnil naše očekávání. Samozřejmě objevily se v našem herním projevu či některých činnostech větší či menší závady, ale jdeme dál, kdy budeme postupně pracovat na jejich odstranění.

Zatímco první poločas, především první čtvrtina byla z naší strany opatrná, pak druhý poločas  byl již pod kontrolou sešívaných. Hráči začínají přenášet do své hry základní principy, kreativitu, variabilitu, které pravidelně v cvičení na tréninku prohlubujeme. Jistě přijde doba, kdy se nebude tolik dařit, resp. kdy vzestup SKS nebude tak přímočarý, ale je třeba vytrvati.

S ohledem na průběh zápasu a herní projev byla výhra Slavie nad posledním ligovým mistrem zcela zasloužená a jen trochu poodhalila potenciál, který mužstvo má a bude mít.

Doufáme, že hráče zápas bavil a my jim ještě jednou děkujeme za koncentrovaný a zodpovědný výkon. Na hráčích bylo vidět, že chtějí vyhrát, což je jistě dobré zjištění.

Co se týče absencí, pomalu a jistě docházíme do doby, kdy o nominaci bude rozhodovat výkonnost a snaha jednotlivých hráčů.

SK SLAVIA  PRAHA – TJ LITICE PLZEŇ    3:1 (2:1)

Góly: 2x Tomeš, 1 x Zuna

Sestava:

Hanus T./G, Hanus M./C, Lehovec, Rybáček, Dubina P., Tomeš, Toms, Zgraja, Urbanec, Brzák, Vaňko, Babický, Zuna, Hoffmann, Kacbal, Kožich

Omluveni:

Formánek- volno, Kyndl – volno, Drastík – zranění, Ťopek – rekonvalescence, Linhart – volno (FOTOGRAF),Svatoň – zranění, O. Dubina – dovolená, Capouch – dovolená, Griebl – zranění, Urban – volno

Děkujeme Petrovi Linhartovi za pořízení fotografii.

Zápas řídil rozhodčí Toth  a Piardi.

POZVÁNKA NA PŘÍŠTÍ ZÁPAS

HCH – SK SLAVIA PRAHA
KDY: 28.9.2019
KDE: NA GROŠI
V KOLIK: 9:00
JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!

S pozdravem

za realizační tým Ludvík

Start a Conversation