„A“muži-zahájení halové sezóny (turnaj ve Vídni)+ pozvánka na extraligu

Dvoudenním turnajem ve Vídní muži SKS zahájili halovou sezónu. Tento turnaj na úvod zimního období se uskutečnil 7.-8. listopadu 2019 (organizátor Post Wien). Jeho účelem bylo především navyknutí hráčů na halový způsob hry. Odehráli jsme tak ve Vídni 5 zápasů, které pomohli hráčům lépe pochopit staronový defenzivní systém, či vyjasnění si způsob výstavby útoku. Nutno podotknout, že hra určitě nebyla optimální, hráči se učili za pochodu, nicméně zápas od zápasu docházelo k celkovému hernímu zlepšení. Z tohoto pohledu byl jistě turnaj pro nás pozitivní, méně již samotná hra, nedařilo se a dostávali jsme jednoduché góly po individálních nedostatcích…nicméně byla to příprava a věříme, že na ligu, která začíná tuto neděli již budeme připraveni. Během turnaje jsme odehráli celkem 5 zápasů -1x výhra, 4 x prohra, což plně vystihuje naše herní rozpoložení. Střetli jsme se s těmi to mužstvy: reprezentace Slovenska, Grass.Zürich, Post SV, HC Hernals, a opět s Curychem.

Jistě stojí za zmínku, že první zápasy za SKS odehrál francouzský reprezentat William Jeammot. Je to velmi šikovný a rychlý hráč a v halové sezóně bude hrát za SKS (soupeři se mají na co těšit:-))

Sestava:

Formánek/G, Hanus M./C, Rybáček, Zgraja, Urbanec, Jeammot, Toms, Dubina P.,Kožich, Vaňko

Nenominováni:

Capouch-repre, Hanus T. – repre, Brzák – zranění, Lehovec – zranění, Paul – nemoc, Griebl – nemoc

Letošní halovou sezónu jsem se rozhodli hrát jako doplňkovou, kdy se plně soustřeďujeme na standardní hokej (venkovní). Do soupisky se na halovou část původně přihlásilo na 18 hráčů, bohužel dva ze zdravotních důvodů ji nemohou hrát a jeden z hráčů je nyní pracovně vytížen. Vyjma úvodního kola, kdy je kolize s ligou dorostenců, bychom chtěli, aby Slavia hrála na dvě kompletní pětky.

Tedy soupiska SKS na halovou sezónu 2019/20: Hanus T./G, Formánek/G, Hanus M./C, Zgraja, Jeammot, Capouch, Griebl, Paul, Lehovec, Kožich, Urbanec, Brzák,  Dubina P.,  Vaňko, Toms, Rybáček.

Pozvánka na 1.-2. kolo extraligy v halovém hokeji.

KDY: 8.12.2019

S kým: 

od 11:00 na zápas s Rakovníkem

od 14:00 nás čeká Predators Bolevec s našimi venkovními hráči TomEšem a Zunou.

Kde : hala EDEN

Jste srdečně zváni!

Úvodní kolo je tak trochu poznamené souběžnou soutěží dorců. S ohledem na tuto skutečnost ponecháme odehrát svoji soutěž dorce a nebudeme je nominovat na úvodní dvojkolo (Dubina P., Vaňko, Brzák, Toms).

Nominace na 1.-2. kolo:

Formánek/G, Hanus M./C, Zgraja, Jeammot, Capouch, Griebl, Paul, Lehovec, Kožich

Nenominováni:

Hanus T. /G- volno/práce, Urbanec – nemoc, Brzák – dorost, Dubina P.- dorost, Vaňko – dorost, Toms – dorost, Rybáček – práce

S pozdravem

Ludvík, Schilders, Derbal, Stránský

Start a Conversation