B team: První jarní zpravodaj aneb nedáš – dostaneš!

Milí čtenáři a přátelé pozemního hokeje, je to tady!

Jaro je v plném proudu a my, ženy B teamu, jsme v neděli zahájily druhou část soutěže na modrém hřišti v Hradci Králové.

Naše fanoušky jistě potěší, že zimní přípravu jsme absolutně nepodcenily a odehrály přesně jedno přípravné utkání proti zahraničnímu univerzitnímu týmu, o jehož kvalitě by se opravdu nedalo dlouze hovořit.

Bez trenéra, avšak plny nadšení, 3 na střídání, jdeme na to! Nyní ke hře… Hra byla tragicky vyrovnaná. Nedokážu přesně říct, kdo hrál hůř, každopádně Hradec zdatně konkuruje a první poločas končí 0:0.

Z této části bych rád vypichol naší první jarní chycenou penaltu Miroslava Baštová, což ještě oslavíme!

Začíná druhý poločas a po pár minutách je jasné, že hrajeme všem dobře známou hru „kdo dá góla vyhrál“. Hradeckou branku několikrát s naprostou přesností neomylně míjíme, navíc naše fyzická kapacita rapidně klesá… 10 minut před koncem inkasujeme první branku a o pár minut později druhou. Nutno podotknout, že famózní…

Končíme tedy první prohrou 2:0 a jedním natrženým svalem.Následuje tradiční focení a pozor!, tentokrát poprvé budeme na INSTAGRAMU! I když polovina z našeho old school teamu vůbec neví, co to je ?I přes prohru si většina z nás užila prima setkání a strašně príma výlet… my už jsme prostě asi starý ? Eliška Žežulková, rychle srůstej!

Těšíme se na další neděli a vstříc novým zážitkům!

Děkujeme všem, co nám fandí a podporují nás.

Váš B team.

Start a Conversation