Benjamínci bojovali na Slavii

Dne 9. 10. 2016 jsme pořádali turnaj benjamínků – U9 za účasti celkem 10 týmů a to ze Slavie, Hostivaře a Spořic. Naše sešívané naděje předváděly pěkné bojovné výkony – Slavia dívky A v úvodním utkání porazily Spořice 6:1, Slavia dívky B porazily Hostivař B 5:4 a Slavia MIX ve svém posledním utkání nakonec remizovala se Spořicemi 3:3.

Nejlépe si vedli Slavia chlapci A, kteří vyhráli 4 z 5 zápasů – v posledním zápase podlehli akorát Hostivaři C o gól výsledkem 4:5.

Každé družstvo odehrálo celkem 5 utkání, často napínavých až do posledního hvizdu. Během turnaje byl otevřený salonek, kde byl k dispozici teplý čaj a občerstvení, které připravily rodiče ze Slavie – za to jim patří vřelé díky! Děti tak mohly v pauzách mezi zápasy nabírat síly v teple a posílit se i něčím dobrým.

Všechny výkony našich benjamínků hlasitě podporovali rodiče, trenéři i fanoušci, a tak nebyla rozhodně nouze o několik opravdu výstavních branek a akcí.

Díky také patří rozhodčím Máje Šmídové a Naty Hájkové (našim šikovným hráčkám žákyň a dorostu), které odpískaly téměř všechna utkání.

Moc děkujeme všem týmům za účast a předvedené výkony!

Týmy:

Slavia chlapci A

Slavia chlapci B

Slavia chlapci C

Slavia dívky A

Slavia dívky B

Slavia MIX

HC Hostivař A

HC Hostivař B

HC Hostivař C

Spořice

 

 

 

Adéla Reinosová

 

Start a Conversation