Bude stříbro, bronz, nebo brambora?

Naši dorostenci mají před sebou poslední kolo tohoto ročníku a všechno se sešlo tak, že až s ohledem na výsledek posledního zápasu bude jasno, jak úspěšná sezona to byla.

Když jsme po pěti kolech měli na kontě POUZE dva body, nikoho by asi při přechodu do haly nenapadlo, jak to celé ještě může dopadnout. A to se navíc ze soutěže, kvůli malému počtu hráčů, odhlásil President, se kterým jediným jsme dokázali naplno bodovat. Pro ty, kterým to početně nevychází – tři body za výhru byly zpětně odečteny.

Ani vstup do jarní části nevyšel podle představ a první dva zápasy znamenaly nulový bodový přínos. Hlavně prohra doma s Rakovníkem hodně mrzela, ale byla zasloužená. Na další zápas do Litic jsme jeli určitě jako outsideři, takže výhra 0:4 lehce překvapila i nás. Samozřejmě o něco pozitivněji, než soupeře.

Když i další zápas na extrémně horké, až vařící půdě Rakovníka vyšel taky v náš prospěch, začalo se blýskat na lepší časy. No, nabušený tým Mnichovic, který tento ročník dorostenecké ligy ovládnul nevídaným způsobem, nás u sebe doma vrátil zpátky na zem. Ale ani to od nás nebyl úplně špatně odehraný zápas.

Naše poslední střetnutí s Liticema, tentokrát na domácí půdě, byla ukázka hlavně bojovného hokeje, kde by se snad i za remízu nemohl nikdo zlobit. O gól jsme vyhráli, což nám taky úplně nevadí a hlavně jsou to body, které jsme nutně potřebovali k tomu, aby byla tabulka právě teď na tom tak, jak je …

Před posledním zápasem dorostenců v tomto ročníku nejde jen o to, že se může ještě absolutně zamotat výsledné umístění týmů, ale taky o to, že se s námi po zápase rozloučí několik kluků, ze kterých se stávají chlapi. Takže je poslední šance je vidět hrát jako „děti“. Jasně, je to tak každý rok … Naštěstí máme dravé a šikovné mládí, takže o budoucnost se bát nemusíme.

Kdo bude mít čas, přijďte nás podpořit tuhle neděli 17.6. od 17:45 na domácí hřiště. Hrajeme s Rakovníkem, tak bychom jim rádi připravili stejně vařící půdu i u nás.

V předprodeji si místenky kupovat nemusíte, ze zkušenosti se dá říct, že místo s dobrým výhledem na hřiště bude mít každý, kdo dorazí. Focení s hráči po zápase, nebo i rychle před, je možné, ale prosíme, hlavně před zápasem je nekrmte … děkujeme …

Start a Conversation