Dorci na úvod jara – tři body z Hostivaře

V neděli dne 2.4.2023, tedy po sobotním utkání A týmu mužů, odehráli v Hostivaři rovněž naši dorci první jarní utkání. K utkání lze obecně říci, že se odehrálo ve velmi svižném tempu z obou stran. Ač výkon obou mužstev stěžoval těžký terén – kluzký povrch, určitě zápas patřil k těm lepším dorosteneckým utkáním. Je třeba ocenit Martina Plachého, který přes své zranění (zlomenina prstu na ruce) nastoupil k utkání a byl přes svůj handicap výraznou postavou v tomto zápase.

Střelci – 2 x Toms F., Šmíd, Kožich Š.
neděle 2.4.2023

Hc Hostivař – SK SLAVIA PRAHA 2:4 (0:2)

Góly: 2 x Toms F., Šmíd, Kožich Š.
rozhodčí: Vudmaska, Řehák
Sestava:
Papírek/G, Grebenjuk M., Jelínek M., Haken F., Dobeš, Mušinský, Remiš, Plachý/C, Šmíd, Jarolím, Macek, Toms F., Kožich Š.
Omluven: Grebenjuk D. -volno, Gerold – škola, Stoklas – administrativní nezpůsobilost

Jak již bylo řečeno výše,  utkání mělo tempo, nicméně nelze přehlédnout, že po ofenzivní stránce jsme hráli tzv. „ping pong“, nedůraz či nevyhovění při zakončení. S ohledem kvalitu hřiště v defenzivní a rovněž v ofenzivní činnosti jsme nechali hrát hráče spíše spontánním pojetím, než hokej s dodržováním zónového rozestavení (trochu anarchie). Konstruktivní hra vzhledem ke stavu povrchu se muže odehrávat pouze v určitých prostorech, a ty jsme obsadili jak po ofenzivní tak po defenzivní stránce.

S pozdravem

Ludvík, Schilders, Stránský, Kožich

Start a Conversation