Dorostenci bez ztráty bodu

Ahoj, konečně zas …

jako všichni ostatní, tak i dorostenci se konečně dostali opět na hřiště do zápasového tempa. Naše liga byla zkrácena na nutné minimum (není to kritika, jsme rádi, že se vůbec hraje) a tedy na dohrání jen jediného kola „každý s každým“.

Nás čekala dohrávka na půdě hradecké jmenovkyně. Už dopředu jsme měli informace, že hlavní opory našeho soupeře nastoupí za hradecké áčko v jiném zápase v Plzni. Zápas jsme nechtěli odehrát „jen z nutnosti“, už jen kvůli úctě k soupeři, který udělal vše pro to, aby dal do kupy dostatečný počet lidí na hru. Naši borci byli před zápasem obeznámeni s tím, že nás čeká zápas, kde si zahrají převážně ti, kteří jinak na hřišti tolik prostoru nedostávají.

Na samotném začátku jsem tedy měli lavičku až možná nesmyslně nabušenou, viz. úvodní fotka. Ale i s ohledem na počasí a na zátěž, kterou v posledních týdnech mají ti, co hrají i za naše áčko a ještě mají tréninky a zápasy s repre, určitě borci moc neprotestovali.

Zápas byl dle očekávání. Z naší strany pomalý rozjezd, kdy na hřišti byli hledáni ti, co seděli na lavičce. Po začátku pravidelného střídání jsme se dostali trochu do hry a začaly padat i branky. Ale čím víc jsme my hráli, tím víc se soupeř zatahoval do kruhu, až síly došly a bylo to tak trochu obléhání s občasnými brejky na naší branku. Finální výsledek 0:13, nutno vyzdvihnout pěti gólový koncert Ondry Dvořáčka, který se tak vyšvihnul na první místo střelců dorostenecké ligy.

Tím pádem jsme ukončili základní část na prvním místě s plným počtem bodů, 43 branek jsme dali, 7 jsme jich dostali. Teď nás čeká semifinále s nevyzpytatelným týmem Litic. Hrajeme v neděli 13.6.2021 od 16hod doma na Slavii. Fanoušci už jsou povolení, tak očekáváme plný dům.

SKS!

 

Start a Conversation