Dorostenky obhájily titul mistryň ČR !!!

V neděli 21.2.2016 se odehrálo poslední ligové kolo halové soutěže dorostenek. Naše děvčata celou sezónu podávala skvělé výkony. Nutno podotknout, že dívky hrály celou dobu bez golmanky, kterou bohužel zatím ještě nemáme a v celkovém počtu max. 8 hráček na zápas.

Bohužel v Plzni, kde se hrálo poslední kolo, se dívkám vůbec nevydařil první zápas, ale poslední utkání bylo již zvládnuto s grácií Mistryň. Během sezóny bylo do družstva zapojeno trio z kategorie mladších žákyň (Hájková, Kadlecová, Šmídová). Děvčata nás přesvědčila o svých kvalitách a každá z nich se může pyšnit vstřeleným gólem v kategorii dorostenky. Do budoucna počítáme ještě se zapojením dalších hráček a hlavně golmanky, ve kterou vkládáme velké naděje :).

Dovolím si napsat, že v dorostenkách nám rostou adekvátní nástupkyně našich žen „sešívaných hvězd“, které se letos opět staly třetím nejlepším halovým družstvem v Evropě a touto cestou jim gratulujeme !!

Hráčky, které se během sezony zapojily do hry :

Babická Nikol, Gerlická Tereza, Hájková Natálie, Nelly Hertlová, Kadlecová Eliška, Kučerová Michaela, Kučerová Veronika, Nováková Natálie, Šmídová Magdaléna, Žaludová Barbora

Trenér družstva: Novák Petr

Vedoucí družstva: Babická Helena

Naše výsledky :

Slavia – Praga     7-4

Babická 3, Kučerová 3, Gerlická 1 

Hostivař – Slavia   1-9

Gerlická 4, Babická 3, Kučerová 2

Slavia – Litice        5-2

Kučerová 2, Babická 1, Hájková 1 

Rakovník – Slavia   2-4

Babická 1, Kučerová 1, Kučerová 1, Nováková 1

Praga – Slavia        0-3

Kadlecová 1, Kučerová 1, Nováková 1

Slavia – Hostivař    3-1

Babická 1, Hájková 1, Kučerová 1 

Slavia – Rakovník   1-5

Babická 1

Litice – Slavia        5-1

Kučerová 2, Kučerová 2, Šmídová 1

Start a Conversation