extraligový zpravodaj 17.6.2017

Růžový zpravodaj:

Poslední zápas s Hradcem dopadl na výbornou. Cíl byl splněn, my si užíváme vítězství a celkově 5té místo v extralize. Jsme 5té v ČR a to není málo . Oproti minulému roku je to posun o jednu příčku, což je pro náš tým obrovský krok.

Poslední zápas jsme chtěly pojmout v trochu jiném duchu… poprvé. Poprvé jsme oblékly růžové dresy a rozhodly se tím veřejně podpořit ségru naší spoluhráčky. Chceme jí toto vítězství věnovat a hlavně smeknout před jejím odhodláním a bojovností.
Každá za sebe, za svojí rodinu, všechny dohromady.

Sezóna je u konce, my nabereme síly a pro příští rok se vynasnažíme pokročit ještě o stupínek výš nebo každopádně ještě uvidíme

Naše obrovské poděkování patří Vladovi Poludvornému, který nám statečně celý rok „kryl záda“, bez jeho pomoci bychom byly v.. no prostě nebyly 5té.
Lucie Kolářová, že ses rozhodla pro náš tým a moc doufáme, že nám zase neutečeš.
No a v neposlední řadě našim nejbližším, jejich podpora je pro nás strašně důležitá…

Děkujeme a vstříc novým zážitkům!
Váš B team

 

Start a Conversation