HALA – „A“ muži, 1.-4.kolo – střídavě oblačno

Stručně a krátce. Proběhly úvodní čtyři kola halové extraligy mužů. Jak si vedlo „Ačko“? Střídavě oblačno. Vše se odráží z tréninkové praxe a bohužel listopadová a prosincová příprava se příliš nepovedla. Příčiny dokážeme pojmenovat a od ledna doufáme, že se tyto eskapády nebudou opakovat. Prostě od přístupu jednoptlivých hráčů očekáváme mnohem více. Venkovní připravu v novém roce začíname od 6.1.2020. Z toho je patrné, že v nejlepším případě budeme hrát halu pouze ještě jeden měsíc. Bylo by jistě záhodno se také tento čas na halu také koncentrovat, tak aby výkon SKS byl důstojný jména klubu.

Do halové sezóny se přihlásilo na 18 hráčů. Bohužel zdravotní a pracovní důvody neumožňují hráčům: Svatoň, Rybáček, Dubnina O. do halové sezóny dále zasáhnout.

1.-2.-KOLO

RAKOVNIK – SK SLAVIA PRAHA 4-5 (2-3)

Góly: 2 x Jeammont, 2 x Griebl, 1 x Capouch

Na úvod sezóny poctivý a koncetrovaný výkon, který vyústil v zasloužené vítězství.

 

 

SK SLAVIA PRAHA – BOLEVEC 6-6 (4-2)

Góly: 1 x Hanus M., 2 x Capouch, 3 x Jeammont

Druhý zápas hracího dne se nepovedl. Za stavu 4-0 pro SKS přišla ztráta koncentrace a soupeř lacino otočil na 4-5. Zjevně došlo k podcenění soupeře a když Slavia otočila na 6-5 soupeř přesto v oslabení vyrovnal po fatalních chybách na konečnou remízu. Jednoduše lze uvést, že z našeho pohledu to byl ostudný výkon.

 

 

 

Sestava:

Fománek/G, Hanus M./C, Steps, Lehovec, Capouch, Griebl, Jeammont, Kožich

Nenominováni: Hanus T./G volno, Zgraja – nemoc, Dubina P. – dorost, Vaňko – dorost, Brzák – dorost, Toms – dorost, Urbanec – nemoc.

3.- 4.KOLO

SK SLAVIA PRAHA – RAČA BRATISLAVA 6-3 (1-2)

Góly: 2 x Jeammont, 2 x Toms, 2 x Capouch

Bohužel již v tomto zápase se projevilo určité tréninkové manko.  Hala je také o drilové části, trpělivosti a osobní odvaze hračů a to vše se musí v rámci tréninkové jednotky trénovat. Nicméně na druhou stranu SKS podalo zvláště ve druhém poločase slušný výkon (5-1)…příště to však chce přidat.

SK SLAVIA PRAHA – TJ LITICE PLZEŇ 3-7 (2-5)

Góly: 2 x GRIEBL, 1 x Capouch

Opět je nutné konstatovat, druhý zápas hracího dne se nepovedl. V úvodu zápasu došlo k zaspání. Soupeř hrál zatažený kolem svého kruhu. K t překonání je však zapotřebí trpělivost a jiné rozestavení. Rozstavení na překonání zatažené zahuštěné zónové obrany se však musí trénovat, což jsme díky určitému tréninkovímu manku nemohli činit. A když soupeř vsítil laciné góly především z brejkových situací, těžko se překonávala obrana soupeře do zakončení. Navíc nám odešli rohy. Je třeba jíti dál. Plně doufáme, že jsme se z tohoto zápasu poučili a v příštím zápase, letošní druhou porážku od začátku září (v říjnu jsme prohráli v Bratislavě) soupeři vrátíme.

Sestava:

Hanus M./G, Hanus M./C, Steps, Lehovec, Capouch, Griebl, Jeammont, Dubina P., Vaňko, Toms

Nenominováni: Formánek/G volno, Zgraja – nemoc, Kožich – volno, Brzák – nemoc, Urbanec – nemoc.

 

POZVÁNKA NA NA DALŠÍ ZÁPASY „A“ SKS

DNE 12.1.2020

KDE: HALA EDEN

BOLEVEC – SKS 11:00

BOHEMINAS – SKS 14:00

VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!

S pozdravem a v roce 2020 vše nej

Ludvík, Schilders, Stránský, Derbal

 

 

Start a Conversation