Halová příprava ve Vídni – 3. místo

Minulý víkend 8.-9.11.2021 se SKS zúčastnila tradičního listopadového turnaje ve Vídni, který organizuje klub Post Wien. Turnaj byl dlouhodobě plánovaný jako zásadní klubová příprav před nastávající halovou sezónou. Bohužel, tak jak to již v poslední nelehké době bývá, nejenže zranění neumožňovala nominaci některých hráčů, ale ve čtvrtek a pátek před odjezdem se řešili 4 náhlé zdravotní absence hráčů. Proto nakonec do Vídně odjelo 9 statečných (7 hráčů + 2 gólmani). Zdravotní stav rovněž neumožňoval odjezd na turnaj realizačnímu týmu, mimo Lukáše Derbala.

Z 8 účastníků SKS obsadila konečné 3.místo. Kapitán mužstva M. Hanus zhodnotil turnaj jako velmi přínosný. Hráči nechali na hřišti vše – vymáčkli se a hecnuli. Po zápasech hráči spolu komunikovali jak zlepšit hru a vyhovět si a výsledkem byl kolektivní výkon ve výborně týmové náladě. Jen Tak dál.

základní skupina:

SK SLAVIA PRAHA – HC WIEN  4:3

SK SLAVIA PRAHA – AHTC 3:1

SK SLAVIA PRAHA – HC HERNALS 3:3

semifinále:

SK SLAVIA PRAHA – POSt WIEN 3:7

o třetí místo:

SK SLAVIA PRAHA – HC Wien  3:2

Jelikož kluci odehráli turnaj bez trenérského vedení, je nutné jim poděkovat a jsme velmi rádi, že nejenže hokejově se turnaj povedl, ale rovněž i mimo bylo o zábavu postaráno.  Určitě je ještě třeba poděkovat Lukášovi Derbalovi, který vše kvalitně zorganizoval.

S pozdravem

Ludvík

Start a Conversation