I starší žákyně už hrají …

V sobotu 5.6.2021, přesně po 238 dnech, opět vyběhly naše starší žákyně v nových, velmi
slušivých dresech na domácím hřišti proti HC 1946 Praga.

Díky většímu počtu hráček na obou stranách, se odehrálo utkání na celém hřišti v maximálním složení. Stejně tak i s maximálním nadšením a chutí do hry.

V první čtvrtině naše hráčky tlačily. Hra se převážně odehrávala na polovině Pragy, však tížený úspěch ze hry nevyplynul. Postupem času se hra roztáhla a po rychlých výpadech do kruhu zapadl míček mezi tři tyče. Do konce poloviny zápasu se tyto výpady zhodnotily ještě 4x. Pátý gól byl zahrán z trestného úderu po faulu brankářky Pragy na naši hráčku.

Praga však nebyla jen obranářem. Předvedla našim hráčkám, že i při chvilkové nepozornosti nebo oslabení týmu kartou, kterých nebylo málo, umí také velmi efektivně zahrozit a trefit přesně cíl.

Druhá polovina střetnutí byla dá se říct vyrovnaná. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. Na obou stranách byly k vidění hezké akce na branku, včetně zásahů obrany. Prokletí trestných rohů, i přes trénování ve větším množství, naše holky neprolomily. Góly si tak musely vybojovat ze hry. O to byly pohlednější. Ještě štěstí, že i protihráčky měly se zahráním rohů stejný problém.

Po pohledném zápase porazily naše starší žákyně Pragu 9:2

 

Všichni věříme, že jim vydrží tento tah na branku a do dalších střetnutí HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!!

 

Start a Conversation