Jak si na jaře vedou dorci SKS?

Dorostenci v mezidobí odehráli 3 zápasy základní části, kdy se postupně střetli s mužstvy Rakovníka, Plzně-Litic a Presidenta. V utkání s Rakovníkem nás trápilo zakončení, nicméně již obou dalších zápasech, kdy se naše mužstvo utkalo s podstatně věkově staršími soupeři hrálo v některých pasážích velmi dobře a lze z tohoto obrazu hry vycházet. Opětovně lze konstatovat, že mnoho dorců rovněž absolvuje s A mužstvem mužů některé tréninkové jednotky a jejich výkonnost jde k tomu úměrně nahoru.

neděle 16.4.2023

SK SLAVIA- Rakovník 8:3

Góly: 3 x Remiš, 3 x Plachý, 1 x Mušinský, 1 x Toms

Sestava:

Papírek/G, Haken F., Jelínek M., Grebenjuk M., Dobeš, Jarolím, Kožich Š., Mušinský, Remiš, Plachý/C, Toms, Stoklas, Šmíd

neno/oml: Macek, Grebenjuk D., Gerold

K zápasu lze říci následující. V tomto zápase jsme nebyli dostatečně důrazní v zakončení a tudíž výsledek není příliš odpovídající průběhu hry.

neděle 23.4.2023

Litice Plzeň – SK SLAVIA PRAHA 1:1 (0:1)

Góly: 3 x Remiš, 3 x Plachý, 1 x Mušinský, 1 x Toms

Sestava:

Papírek/G, Haken F., Jelínek M., Grebenjuk M., Jarolím, Kožich Š., Mušinský, Remiš, Plachý/C, Toms, Stoklas, Šmíd, Gerold, Macek

neno/oml: Dobeš, Grebenjuk D.

K zápasu lze říci následující. V obou poločasech byli pasáže hry (výstavba útoku, či obranná činnost) velmi dobrá. Jediná výtka opět směřuje do zakončení, které je z naší strany nedůrazné a dětské. Což však vyplývá s věkového složení – 15,71 let (SKS), zatímco soupeř odehrál utkání s věkovým složením 16,78 let (SKS). S ohledem na tuto skutečnost musíme být k problému se zakončením trochu shovívavější (to však nebrání tomu abychom na této činnosti pracovali).

pondělí 2.5.2023

SK SLAVIA PRAHA – President 2:5 (2:2)

Góly: Šmíd, Macek

Sestava:

Papírek/G, Haken F., Jelínek M., Grebenjuk M., Jarolím, Kožich Š., Mušinský/C, Toms, Stoklas, Šmíd, Macek, Formandl

neno/oml: Dobeš, Grebenjuk D., Plachý, Remiš, Gerold

K zápasu lze říci následující. Jsme s výkonem v utkání spokojeni. Proti výrazně staršímu soupeři (věkový průměr 17 let) mladíci z SKS (věkový průměr 15,33 let) předvedli velmi dobrý výkon a to jak v defenzivní činnosti tak ofenzivní části, kdy brejky a rovněž i postupný útok byl uspokojující. V tomto zápase nám logicky došly ve druhém poločase síly, kdy soupeř zvrátil utkání standardními situacemi. K naší hře bychom upřímně potřebovali alespoň jedno staršího hráče, ale absence klíčových starších hráčů Plachý, Dobeš, Remiš toto neumožňovalo. Pro budoucí vývoj je však důležité, že ač takto oslabeni byli jsme schopni produkovat velmi dobrý hokej.

Za pořízení fotografií děkujeme Ing. Petru Jelínkovi.

S pozdravem

Ludvík, Stránský, Kožich, Schilders

Start a Conversation