Kluci U18, dorci na vítězné vlně (HCH, Bohemians)

Po velmi kvalitní a kolektivní hře proti Presidentu a Liticím se naši dorci utkali s doma s HC Hostivař a venku odehráli zatím poslední utkání s Bohemians. Stručně jAk obou zápasům lez vypíchnout některé momenty, které by nás měly posunutou kupředu. 

Nejprve k zápasu s HCH. Tento zápas nebyl z naší strany odehraný příliš koncentrovaně. kluci vyhledávali kontakty, hráli pomalý hokej a celkově se přizpůsobili hře soupeře, ač soupeř předvedl poměrně sympatický výkon. My, musíme být náročnější. Je třeba se koncentrovat a být důrazný jek v defenzivě, tak v útočné zóně. přechod do útočné zóny přes neutrální  měl být rychlejší. Samotné zakončení – nedůrazné, pak souvisí také s velmi mladým věkovým průměrem našich útočníků. 

Zatímco zápas  s HCH nebyl příliš povedený, utkání s Bohemians prokázal u našich kluků velký potenciál jak v technické (individuální ) úrovně pak v samotném hokejovém pojetí. mužstvo SKS bylo schopné (až na 15 minut) presovat soupeře velmi vysoko a celkově náš tým působil organizovaně. S ohledem na věk našich hráčů je potěšující způsob a rychlost řešení herní situací. Nicméně je nutné také vypíchnout soupeře, který byl velmi důrazný, kdy v této činnosti nás předčil, což musíme zlepšit.

26.9.2021, SKS- HCH 8:0

Góly: 2x Kindl, 2 xMušinský, 2 x Toms, 1x Jarolím, 1 x Plachý

3.10.2021, Bohemians – SKS 2:5

Góly: 2x Plachý, 2x Toms, 1x Mušinský

Sestava:

 1. Větrovský/G

 2. Jelínek M.

 3. Haken F.

 4. Dobeš (s Bohemians)

 5. Remiš

 6. Šmíd  

 7. Toms J./C

 8. Mušinský

 9. Dvořáček

 10. Petschat

 11. Haken T.

 12. Jarolím (s Bohemians)

 13. Plachý M.

 14. Kindl

Omluveni: Vitošek – zranění, Macek – nemocný, Pšenička /G – volno

Děkujeme Ing. Petru jelínkovi za pořízené foto.

S pozdravem za realizační tým

Schilders, Kožich, Ludvík

Start a Conversation