Mladší žáci – Mistři ČR 2020/2021

Mladší žáci nadstavbová část.

Velkého úspěchu se dočkali naši mladší žáci, když závěr soutěže zcela ovládli. Dlouhodobě nevychováváme hráče v dětských a mládežnických kategoriích za vidinou výsledku, ale s tím, že hokej je pro mladé sportovce zábava s určitými povinnostmi a řádem. Dbáme a  rozvíjíme samostatné myšlení – řešení herních situací.  Z mladých hokejistů máme radost, nicméně ještě je před kluky mnoho práce.

 Mladší žáci první dvojkolo Praga 6.6.2021

Sestava :, Formandl Jaroslav, Grebeniuc Denis, Grebeniuc Max, Kindl Tomáš, Plachý Lukáš, Stoklas Petr, Pekárek Jiří, Timur Kašpar, František Toms, Viktor Peij.

SKS – Praga  4 – 2

Po dlouhé pauze se konečně zase hraje a všichni se moc těšíme. Potěšující je také fakt, že se k nám vrátil Fanda Toms a jeho bekhendové střely.

Branky : Pekárek Jiří, Lukáš Plachý, Viktor Peij, Fanda Toms.

HCH – SKS  3 – 8

Hezký a svižný hokej, vyčůranost našich chlapců před brankou dobře chytajícího hostivařského golmana nezná mezí a tak jasně vítězíme.

Branky : Formandl Jaroslav, Grebeniuc Max, Plachý Lukáš 2x, Stoklas Petr 2x, Fanda Toms 2x.

Mladší žáci druhé dvojkolo Mnichovice 13.6.2021

Sestava : Formandl Jaroslav, Grebeniuc Denis, Grebeniuc Max, Hnojil Jakub, Pekárek Jiří,  Timur Kašpar, Viktor Peij, František Toms, Viktor Dušek. Foester Alex.

Litice – SKS  3 – 14

Divácky atraktivní zápas s pohlednými akcemi. Padalo hodně branek. Za zmínku jistě stojí první a úspěšný start v mladších žácích Viktora Duška z U10.

Střelci : Grabeniuc Max 2x, Kindl Tomáš 2x, Timur Kašpar 3x, Dušek Viktor, Fanda Toms 6x.

Kbely – SKS  3 – 6

Vyrovnaný zápas rozhodl výkon našeho brankáře a naše střelecká převaha.

Branky : Grebeniuc Max , Dominik Viktor, Fanda Toms 4x.

Mladší žáci třetí finálové dvojkolo HCH 20.6.2021

Sestava : Formandl Jaroslav, Grebeniuc Denis, Grebeniuc Max, Hnojil Jakub, Pekárek Jiří,  , František Toms, Lukáš Plachý, Petr Stoklas, Jan Brandejs, Tomáš Kindl.

SKS – HK  6 – 0

Tímto vítězstvím jsme se hodně přiblížili k vysněnému titulu. První zápas Jana Brandejse za U12, jako v předešlém dvojkole Viktor Dušek, tak i Jan zahrál výborně. Skvělá práce trenérů U10, díky kluci.

SKS – Mnichovice  7 – 4

Zápas o prvenství vyzněl v náš prospěch, děkuji soupeři za skvělý zápas a blahopřeji k stříbrné medaili.

Branky :, Fanda Toms 6x, Lukáš Plachý.

Tímto zápase se loučil z důvodu stěhování do sklípků na Moravě Jakub Hnojil, Jakube Díky a nezapomeň na nás.

Dále touto cestou děkuji trenéru U15 Mirkovi Ludvíkovi za skvěle odvedenou práci a přípravu rozdílových chlapců Lukáše Plachého (53 branek 12 zápasů), Františka Tomse (23 branek 6 zápasů), Maxe Grebeniuca 19 branek 14 zápasů, obránce), Petra Stoklase (8 branek 10 zápasů, obránce).

 

Děkujeme i rodičům a přejeme si stálou podporu v hledišti.

F. Stránský, Lukáš Kožich

Start a Conversation