MUŽI „A“ dvojzápas President, HCH

Zatímco, po přípravě ve Vídní a úvodním kole proti Bohemians vládla spokojenost, po těchto dvou následujících  (během 3 týdnů), naopak převládla nespokojenost. Chceme být lepší, proto musíme být nároční. Pakliže Zápas s Presidentem byl o nekoncentrovanosti, pak zápas v Hostivaři s poctivě  bojícím soupeřem, byl doslova odfláknut po všech stránkách.

Vše se vším souvisí a každý hráč by si měl zamést pře vlastním prahem . Stalo se, je nutné jít dal, ale poučení si hráči jistě vezmou k srdci. Zakopnutí může být, ale je nutné znát příčinu. Na trénincích je nutné pracovat lépe, s větším nasazením, byýt koncentrovaný na zápas a nehledat problémy/příčiny tam kde nejsou. 

Za zmínku jistě je třeba zmínit dvě skutečnosti. Na HCH odehrál svůj první zápas za seniory nadějný dorostence M. Jelínek. rovněž je třeba uvést, že první zápas v sešívaném dresu ve stejném zápase odehrál Kryštof Bodnár (HC Kadaň).

Již zítra čeká A mužstvo od 19:30 zápas s Pragou a  následně v sobotu doma od 11:00 s Rakovníkem, kdy na oba zápasy jste srdečně zváni.

SKS- President 4:0

Góly: 2 x Babický, Svatoň, Toms

Sestava:

Hanus T., Procházka, Kasl,  Dubina, Vaňko, Toms, Capouch, Tomeš, Brzák, Dvořáček, Babický/C, Svatoň, Urbanec, Kožich, Gross, Plachý

HCH – SKS 3:3

Góly: Babický, Svatoň, Hoffmann

Sestava:

Hanus T., Procházka,Rybáček, Lehovec, Dubina, Toms, Capouch, Tomeš, Brzák, Dvořáček, Babický/C, Svatoň, Urbanec, Hoffmann, Bodnár, Jelínek M.

Za realizační tým

Ludvík

Start a Conversation