Muži/A – po základní části na 1. místě

Tento pátek a sobotu se mělo odehrát Final four.  Bohužel, se neodehrálo – bylo přesunuto na konec února. Jistě doba je složitá, ale SKS byla připravena to odehrát za každou cenu. Pro odehrání jsme udělali maximum, včetně ukončení veškerých tréninků posledních 14 dní v hale. Posunutí termínu je nešťastné rozhodnutí, které přináší více problémů. Máme tu tak halovou soutěž, která je časově téměř stejně dlouhá jako venkovní soutěž. Přičemž halová soutěž je pouze zimní doplněk a toto rozhodnutí hrubě narušuje přípravu mužstva na jarní sezónu. Co se dá dělat, musíme pracovat a rozhodně chceme vyhrát!

Po základní části mužstvo SKS skončilo na první místě, kdy 3 x zvítězilo a 2 x  remizovalo. Během základní části nás soužil zdravotní stav mužstva, přesto jsme vždy hráli v plné počtu. Na základní části se podílelo celkem 16 hráčů.

22.1.2022 (v Hradci Králové)

HC RAKOVNÍK – SK SLAVIA PRAHA  7-7 (3-4)

Góly:  4x Urbanec, 1x Toms, 1x Bodnár, 1x Zuna
Sestava:
 1. Hanus T./G
 2. Hanus M./C
 3. Lehovec
 4. Dubina
 5. Plachý
 6. Toms
 7. Zuna
 8. Bodnár
 9. Urbanec
 10. Svatoň
 11. Dvořáček
Omluveni: Vacek – práce, Capouch – nemoc, Svoboda – volno, Tomeš – nemoc, Rybáček

Poměrně dlouhá herní pauza se projevila na výkonu, kde se objevilo mnoho nepřesností. Určitě však lze se zmínit k zapojení našich talentovaných dorců  – Martina Plachého pro něho na nezvyklém pravém obránci a Ondřeje Dvořáčka, který odehrál ve 16 letech premiéru halové extralize se ctí. Je potěšující, že se na nás přišel podívat bývalý vynikající golman SKS a reprezentace Tomáš Formánek, který ochotně vypomohl realizačnímu týmu, když Fanda Stránský je zdravotně indisponován.

23.1.2022

HC RAKOVNÍK – SK SLAVIA PRAHA  4-4 (2-2)

Góly:  2 x Zuna, 1 x Toms, 1 x Bodnár
Sestava:
 1. Hanus T./G
 2. Hanus M./C
 3. Lehovec
 4. Dubina
 5. Rybáček
 6. Toms
 7. Zuna
 8. Bodnár
 9. Urbanec
 10. Svatoň
 11. Dvořáček
Omluveni: Vacek – práce, Capouch – nemoc, Svoboda – volno, Tomeš – nemoc, Plachý – nemoc

S prvním poločasem (cca 80%) lze vysloviti určitou spojenost ve výstavbě útoku. Bohužel s druhým poločasem a ztrátou koncentrace, kdy sporná rozhodnutí umožňují dostat do zápasu soupeře, nelze býti spojeni. Bizardní závěr, kdy v jednom okamžiku jsme hráli 2+ brankář proti 6 soupeřům je pro nás mementem.

Mějte se pěkně.

S pozdravem

Ludvík, Schilders, Stránský, Derbal

 

Start a Conversation