Muži „A“ -úspěšný vstup do nové sezóny

V dnešním sobotním poledni (9.9.2023) muži SKS“A“ odehráli svůj úvodní zápas do nové sezóny 2023/24. V pražském Edenu se mužstvo SKS tentokráte střetlo se soupeřem z Rakovníka. Zápas se odehrál za velmi pěkného – slunného počasí, kdy jen konečný výsledek měl být výraznější ve prospěch Slavie. Po minulém víkendu, kdy jsem absolvovali přípravu s předními polskými kluby v Poznani,  jsme byli na zahajovací zápas připraveni, nicméně naše bolest důraz při zakončení, na tom chceme dále pracovat.

Jak již bývá pravidlem máme určité problémy s absencemi: Hanus T, Babický, Svatoň, Griebl, Urbanec, Zuna, Tomeš, nicméně návrat těchto výborných hráčů lze očekávat již v dohledné době. Dále rovněž počítáme s jedním nejlepších, ale rozhodně  nejúspěšnějším hráčem české historie Tomášem Procházkou, který v některých zápasech podzimu (celé sezóny) opětovně výrazně pomůže mužstvu a naše mladíky bude na hřišti náležitě směřovat.

Nicméně snažíme se, aby rovněž kádr SKS byl dostatečně široký, kdy počítáme, s tím, že do letošní sezóny zasáhne na 27-28 hráčů. Slavističtí mladíci by měli dostávat dostatek příležitostí, ale bude záležet jen na nich, konkurence je zdravá a těšíme se na novou sezónu. Na jaře nás bude čekat velmi zajímavý a náročný pohár TROPHY I, kde chceme uspět.

SK SLAVIA PRAHA – HC RAKOVNIK 1972 5:2 (3:0)

Góly: Vaňko, Plachý, Šmíd, Vacek, Mušinský

Sestava:

Bogár/G, Hanus M., Vaňko, Zgraja, Jandík, Dubina/C, Capouch, Brzák, Plachý, Kasl, Lehovec, Šmíd, Vacek, Hoffmann, Mušinský, Bodnár

Stručně k zápasu. Utkání se odehrálo pod kontrolou Slavie, kdy však zakončení mělo býti výrazně lepší – bude to lepší Na tom však budeme pracovat, a ono se to postupně zlepšuje.

Po tomto  víkendu jsme celkově spokojeni. Máme vstupní zápas za sebou a jdeme dál.

S pozdravem

za realizační tým Ludvík, Schilders, Stránský, Derbal

Start a Conversation