K poslednímu zápasu základní části extraligy vyrazil tým „A“ mužů do Hradce Králové, a to k aktuálně beznadějně poslednímu mužstvu soutěže. I když jsme kontrolovaně vyhráli, je nutné si upřímně říci, že výkon z naší strany nebyl dobrý. Co za tím stálo? Především, když nehrajeme s veškerým respektem vůči soupeři, pak hra vypadala tak jak vypadala. Plná arogance, individuálních řešení, netrpělivosti…atd. Jestliže celé jaro soustavně pracujeme na tom, abychom snížili množství individuálních chyb v zápase, což se výrazně dařilo poslední dva měsíce, pak nelze mít s nejslabším soupeřem dvojnásobně chyb, co se soupeřem stejné výkonnostní úrovně jako je Hradec. Vždy je dobře když tento políček přijde zavčasu. Nicméně, zase se tolik nestalo, jedeme dál, stačí si o tom říci/pojmenovat a poučit.

Sobota 16.5.2026
SHK – SK Slavia Praha 1-5 (1-3)
Góly: 2 x Toms F., 1 x Weintritt, 1 x Šmíd, 1 x Griebl
Sestava:
Bogár/G, Svoboda/G, Vaňko, Capouch/C, Hanus M, Grebenjuk M., Lehovec, Větrovec, Plachý, Brzák, Šmíd, Svatoň, Griebl, Weintritt, Toms F., Mušinský, Urbanec, Kožich
LUD




