Muži „A“ v Rakovníku – tečka za podzimní částí

S malým opožděním je referováno o posledním podzimním zápase mužů „A“. Za pěkného počasí v podzimním odpoledni SKS odehrálo v Rakovníku  s místním týmem na góly bohaté utkání. Dle našeho pohledu lze Match rozdělit do dvou bloků. Zatímco v prvních 15 minutách jsme se nemohli dostat do obvyklého tempa a naši hru „zdobila“ nepřesnost a tempo jak z přátelského utkání, závěr prvního poločasu a třetí čtvrtina byla již o poznání lepší, kdy hráči SKS  se lépe pohybovali na hřišti, vytvářeli prostory pro své spoluhráče, urychlili příjem a nahráv’vku (vše v pohybu), což vyústilo v šance přeměněné do gólů. Poslední čtvrtinu pak, jako je bohužel zvykem, v této podzimní části hrači se přestali pohybovat a naopok začali vyhledávat kontaktní hokej, což vedlo k celkovému tzv. ping pongu na hrací ploše. Pozitivem byl návrat po zranění Jakuba Griebla, který týden předtím absolvoval zápas s „béčkem“na Slovensku a nyní podal velmi dobrý výkon.

Obzvláště jsme také rádi přivitali, alespoň na posledním utkání, dlouholetou oporu mužstva Dana Piteráka, který z pracovních důvodů cabsentoval jinak celý podzim (trénikovou docházku má 80%). Doufáme, že na jaře bude již na zápasech učasten pravidelně.

Samozřejmě, že Slavia vyhrála zaslouženě, nicméně na jaře bychomn chtěli, aby došlo k odstranění tzv.“hluchých míst“ , respektive sinusoida výkonnosti neměla velké výkyvy. Pakliže jsme chtěli zlepšit na podzim výrazně herní tvář mužstva, to se do určité míry povedlo. Jak již bylo v minulých příspěvcích uvedeno, na podzim bylo především cílem konsolidace mužstva po všech stránkách, i zde došlo k posunu k lepšímu.

Stále však máme herní nedostaky v rozehrávce – výstavbě hry, což bychom přes zimu chtěli na tomto výrazně zapracovat. Od příštího týdne začínáme zimní část, kde se vedle zvýšení fyzické připravenosti soustředíme na rozvoj herních činností 1:1, 2:1, 1:2, 3:2, 5:3….atd.

Dubina P. 1-1

Ještě jednu věc je nutné zmínit, během podzimu dochází k výraznému zabudování mladých hráčů do mužstva. Chceme samozřejmě v tomto trendu pokračovat, ale záleží jen na hráčích jak k tomu přistoupí. V zápase s Rakovníkem hrála záloha s věkovým průměrem 20 let (ostatně tak jako celý podzim).

CAPOUCH 1-2

RAKOVNÍK- SK SLAVIA PRAHA 3-7 (1-2)

Góly: Dubina P., Capouch, Zuna, Kacbal, Babický, Griebl, Brzák
Sestava
Formy/G/38, Hanus M./C/32, Zgraja/22, Dubina O./21, Dubina P./17,Johan Paul/23, Capouch/A/24, Urbanec/21, Griebl/19,Toms/16, Brzák/17, Babický/30,Zuna/21, Kacbal/30, Piterák/33, Svatoň/21

Omluveni: Hanus Tomáš – volno; Hoffmi – práce;bohužel trápí nás velká marodka, kdy na lavičku marodů dosedl Lehovec Rybáček, Tomeš nebo máme dlouhodobě zraněné – či rekonvalescenty; případně hráči nebyli nominováni (záleží jen na nich)

S pozdravem za realizační tým

Ludvík

ZUNA 1-3

Kacbal 1-4

Babický 1-5

Griebl  2-6

Brzák 2-7

RAK 1-0

Formy -roh

FORMY – penalta

co předcházelo penaltě Rakovníka

co předcházelo penaltě SKS

Urbík – roh

URBÍK-ROH, opět

URBÍK – střela

RAK 3-7

BABIČ – šance 🙂

Piteráček – šance 🙂

 

Start a Conversation