A tak je za námi další kolo základní části nejvyšší soutěže mužů. V sobotu v notně obměněné sestavě, kdy jsme nemohli z různých důvodů nasadit osm hráčů do zápasu s Rakovníkem, jsme zápas v podstatě výsledkově v klidu zvládli. Rozhodně nemůže říci, že celý průběh utkání byl z naší strany v pořádku, kdy jsme se nevyhnuli v určitých pasážích zápasu laxnímu výkonu (profesorský způsob hry), a to zvláště ve třetí čtvrtině. Pozitivní jistě patří fakt, že jsme se konečně prosadili z trestných rohů a střelecky se prosadil navrátilec z ciziny mašina Martin Plachý 3x a Mára Muška 2 x přesně zamířil:-).
SK SLAVIA PRAHA – Rakovník 7:1 (4:1)
Góly: 3 x Plachý, 2 x Mušinský, 1 x Toms F. , 1 x Weintritt
Sestava: Bogár/G, Svoboda/G, Vaňko, Hanus M., Dobeš, Jandík, Grebenjuk, Dubina/C, Brzák, Svatoň, Lehovec, Plachý, Toms F., Mušinský, Weintritt, Vacek
Absence: Capouch, Šmíd, Griebl, Urbanec, Větrovec, Kožich, Macek, a dlouhodobě Hoffmann
S pozdravem
Ludvík


