Muži „A“ – Víkend přinesl 6 bodů

O plynulém víkendu mužské slavistické „áčko“ mělo na programu dvojkolo. V sobotu jsme v Edenu přivítali mužstvo z Plzně – Litic a v neděli jsme zavítali do krásné pražské čtvrti Hostivař. Z obou utkání Slavia odešla vítězně. Spokojenost byla na místě, nicméně víme na které činnosti musíme zapracovat. Již tradičně, jak je v této sezóně zvykem z důvodu vynucených absenci (zranění, nemoc, práce, volno), dostali šanci hráči širšího kádru, a rozhodně nezklamali.

SK SLAVIA PRAHA – TJ Litice Plzeň 5:2 (3:0)

Góly: 2 x Vacek, Lehovec,  Plachý, Kožich

rozhodčí Holek, O.Vudmaska (oba dobrý výkon)

Sestava: Bogár/G,Hanus M., Zgraja, Kasl, Jandík, Capouch/C, Brzák, Bodnár, Lehovec, Šmíd, Plachý, Tomeš, Svatoň, Kožich, Vacek

Stručně k utkání:

Za pěkného počasí se hrál v některých pasážích zajímavý hokej. Zatímco SKS byla efektivní téměř po celý zápas, když ze své druhé šance Lehovec po pohotové přihrávce Bodnára vsítil úvodní gól. Litičtí, naopak i díky výborně chytajícímu Bogárovi, svoji úvodní příležitost neproměnili. Pakliže se Litičtí do šance během zápasu dostali, skončili vždy na gólmanovi červenobílých. .Ve druhém poločase  za stavu 3:0 pak slávisté polevili ve své koncentrovanosti, což se projevilo vyústěním v sérii trestných rohů zahrávaných soupeřem. Litickým  se pak až za stavu 5:0 podařilo korigovat výsledek. Bohužel ze strany SKS od čtvrté čtvrtiny někteří hráči pouze dohrávali zápas , což na příště se musíme vyvarovat. Za zmínku jistě stojí velmi pěkné góly: Plachý pohotová střela bekhendem (halfvolej), či kombinace Plachý – Bodnár -Vacek a konečně Lukáš Kožich vstřelil svoji klasickou doklepávačku – jak to umí snad jen on. Nicméně závěrem, bylo to dobré, ale chce to býti ještě lepší, ale jsem pokorní při takovém množství absencí mužstvo podalo dobrý výkon.

HCH – SK SLAVIA PRAHA 2:3 (0:2)

Góly: Vacek, Hanus M., Brzák

rozhodčí Tóth, Pravda (vzhledem k těžkému povrchu – oba dobrý výkon)

Sestava: Bogár/G,Hanus M., Zgraja, Kasl, Jandík, Capouch/C, Brzák, Bodnár, Lehovec, Šmíd, Plachý, Tomeš, Svatoň, Kožich, Vacek,Hoffmann

Stručně k utkání:

V neděli hráči nejenže hráli proti nadšenému a houževnatému soupeři, ale také již tradičně proti kluzkému povrchu, kdy polovina hřiště je za hranou regulérnosti (dlouhodobě). S ohledem na rozsah výše uvedené jsem s výhrou spokojeni.

S pozdravem

za realizační tým Ludvík

 

 

Start a Conversation