Muži „A“ – z Bratislavy bez bodu

Minulou sobotu (5.10.2019) se SKS „A“muži vypravili na dvojzápas s Račou do Bratislavy. Pakliže po celou dobu cesty jsme jeli v nepřetržitém dešti, po příjezdu na hřiště do Bratislavy se tato skutečnost promítla do nezpůsobilého terénu – hrací plocha pod vodou. Pak se ještě zkoušelo štěstí odehrání zápasu na hřišti v nedalekých Šenkvicích, což vypadalo do počátku utkání velmi nedějně. Tedy došlo k předzápasové poradě, rozhýbání – zahřátí, hokejové části předzápasové přípravy a 5 minut pře začátkem došlo k intezivnímu dešti  kdy následně umělá tráva skončila v lagunách vody.

Zápas se tak odehraje na jaře.

Tedy sobotní den nebyl úspěšný až na příjemnou týmovou večeři s panem Romancem a Tomášem Romancem z Rači Bratislava. Následovalo přespání v hostelu v centru Bratislavy.

Druhý den se odehrálo zbývající druhé utkání. Utkání nám bohužekl nevyšlo. Herní projev Slavie, respektive způsob hry jenž se snažíme vtělovat v tréninku do charakteru hry, příliš pomalá, opatrná, nedocházelo k doplňování v ofenzivní části k prolínání jednotlivých řad, neotvírali jsme si prostory k výstavbě útoku….atd. Samozřejmě, hráli jsme na starší pískové umělce a to se na hře SKS projevilo. Nicméně pro oba soupeři byly podmínky stejné. Jelikož Rača dala tři góly pak je nutné uznat, že soupeř vyhrál zaslouženě. Jednoznačně se pak projevilo, že se zatím hráči neumí vypořadat s těžkým povrchem. Zvláště první poločas byla hra ze strany SKS tzv. „profesorská“. Na takto těžkém povrchu je jednoduchost a přitvrzení hry jedinou možností k úspěchu, tedy produkovat (alespoň snažit) o silovější hokej. Měli bychom si z toho vzít poučení. Ve druhém poločase přišlo v tomto oheldu zlepšení, paradoxně jsme dostali tři góly (2x roh).

Každé klopýtnutí důležité při cestě vzhůru, pakliže se z toho poučíme a udrží nás to v pokoře.

K prvními zápasu za SKS nastupila takjé naše akvizice z Německa (Hamburku) Steps Johan Paul, která je na studijním pobytu v Praze v rámci projektu Erasmus.

Video opět selhalo po 30 minutách (chyba karty)

RAČA-SK SLAVIA PRAHA 3-1 (0-0)

gól: Babický (ovšem pohotový, střela v rychlosti)
Sestava:
Hanus T. /G, Hanus /M./C, Capouch, Vaňko, Zgraja, Steps Johan Paul, Toms, Urbanec, Dubina P., Babický, Zuna, Kacbal, Kožich

Nenominováni – stále jsem se ještě nedostali z absencí – nemoc, práce.:

Lehovec – práce, Rybáček – nemoc, Brzák – nemoc, Formánek – volno, Dubina O. – škola, Tomeš – nemoc, Piterák – práce, Drastík – zranění, Svatoň – zranění, Griebl – zranění, Linhart – volno, Ťopek – rekonvalescence

POZVÁNKA NA ZÁPAS

SK SLAVIA PRAHA – BOHEMIANS PRAHA

KDY: 12.10.2019

ZAČÁTEK ZÁPASU: 11:00

JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!

S pozdravem  za realizační tým Ludvík

 

Start a Conversation